Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyám...

Hogy szoktassam le a kutyám arról, hogy feljöjjön a mi agyunkra?

Figyelt kérdés
Mopsz, egy éves lesz. Velünk alszik, az egész életet a mi agyunkon tölti. Ide hozza a jutalomfalatot és minden ilyesmi. Leszeretnek erről szoktatni, de mivel nagyon hozza van szokva, nem tudom, hogy kezdjek neki. Rá szólok, hogy menjen le es szegény nem érti, hogy mi van... nem akarom bántani emiatt. Elektromos Nyakó évet ajánlottak, de mint említettem, nem akarom bántani. Tudom, hogy mi rontottuk el már a legelején, szóval ha lehetséges csak az írjon, aki tudna segíteni.

2017. febr. 28. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mi is így jártunk. Csináljatok egy vackot neki valahova, akár az ágy mellé, és ahányszor jönne az ágyra letiltod és a helyére küldöd. Nálunk az autós ülését -ami magasított, akkora mint a mi ágyunk- tettük az ágy mellé bele a kis játékát, rögtön odaszokott magától, értette, hogy az az ő helye, de mivel egy szinten van velünk, így nem próbált visszaszökni az ágyunkba. Nem kell bántni, csak következetesen tiltani, de akkor mindig, minden családtag küldje le az ágyról és kedvesen, de határozottan terelje be a helyére.
2017. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, az ő agya a mienk mellett van, bár ugye a földön, tehát jóval alacsonyabb. Köszönöm a tippet :)
2017. febr. 28. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Elektromos nyakörv itt fölösleges. Szimplán ha fent találjátok keményen lezavarjátok, ha pedig látjátok, hogy megy fel, akkor letiltjátok erről.
2017. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le kell zavarni,meg tiltani és nem szabad egyszer sem megengedni neki,hogy felmenjen. Nem egyik napról fog a másikra menni,de idővel megszokja,hogy neki lent a helye.
2017. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!