Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallott-e valaki olyan kutyabe...

Hallott-e valaki olyan kutyabetegségről ami olyan tünetekkel kezdődik hogy hányás napokig de csak kicsit aztán az injekció után hányás halálig. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a te kutyáddal történt? Gondolom tapasztalat ihlette a kérdést. Az állatorvost kellett volna megkérdezni, hogy mi volt a baj. Meg eleve nem szabad napokat várni ilyenkor amikor beteg a kutya. Mire adta be az orvos az injekciót? Miért nem rendelőben vagy kórházban lett kezelve, ahol mindenféle vizsgálatokat el tudtak volna végezni, illetve infúziót is kaphatott volna kiszáradás ellen?

Mennyi idős volt a kutya? Oltásai megvoltak?

2017. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak hányás feltételezi a bélcsavarodást.

Ha doki simán gyulladáscsökkentővel injekciózta, attól nem jön rendben és elpusztul.

2017. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl. bélelzáródás is lehet az oka.
2017. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Időpont ma 19:37

Elírtam a bélcsavarodást. Elzáródásra gondoltam én is.

2017. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni milyen injekciót kapott, volt-e más tünet, mit mondott a doki. Lehet csak a boncolás deríti ki mi történt.
2017. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!