Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai selyemkutyával mennyit...

Máltai selyemkutyával mennyit lehet sétálni?

Figyelt kérdés

Tudom,sok ilyen kérdés van már, de nekem nem ad választ. Nekem konkrét válasz kéne, arra vagyok kíváncsi, hogy ha például elutazunk messze, és túrázni megyünk pl. Szilvásvárad Szalajka-völgy, bírná-e és nem lenne-e megerőltető neki :)

Szocializálni jól lehet ? Sokat ugat ? Tudom, ez is nevelés kérdése, de paneles leszek hamarosan és dolgozni fogok, tehát kicsit egyedül kell hagynom majd. :/


2017. márc. 2. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egy túrakutya típus, az enyém félórás séta után ölbe kérezkedik.
2017. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
81%
Eleven fajta, de egy hosszú túra lehet megeröltető lenne neki. Egy rövidebb túrát próbálj vele, ki kell tapasztalnod neked is hogy hogy viseli. A panel nem tesz jót egy kutyusnak sem, de sokan elvannak, mindennapi sétával.
2017. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Egy ekkora kutya azért 1 órás intenzív menetelést még jól bír, utána lehet elfárad. De manapság már bárhol be lehet szerezni kutyahordozó táskát, amiben tud pihenni.
2017. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És már van kutyakocsi is, ami annyiba van, mint egy babakocsi :/

És mondjuk egy bichon havanese ? Mert azok strapabíróbbak, bnőmnek van és rengeteg helyre viszi és nagyon sokat mennek :)

2017. márc. 2. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak kivételek, de ne felejtsd el, hogy ezek ölebek.
2017. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A húgomék havaneseje egy tíz kilométeres túrácskát gond nélkül bír.
2017. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!