Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kutyát elvihetek...

3 hónapos kutyát elvihetek ilyen messzire sétálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 3 hónapos boxerem. Nagyon szeret mozogni, de mivel panelban lakunk, ezért nem tudom kiengedni az udvarra. Már csak a veszettség elleni oltása hiányzik, a többit megkapta. 2-3 kilométert szeretnék vele sétálni. Ártalmas lehet neki, vagy nyugodtan elvihetem?

2017. febr. 3. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
El viheted , de azért kicsit pihenjetek közben. Ne erőltetett séta Legyen
2017. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan viheted, ártalmas biztos nem lesz a csavargás :)
2017. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legfeljebb majd lefekszik, ha elfáradt.
2017. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor az én kutyim 4 hónapos volt, kb hasonló hosszú túrára menünk a hegyekbe, elvolt, pihentünk többször, a végén már elfáradt, de nem kellett noszogtatni. Amikor hazaértünk aludt egy jót:) (nem volt annyira megerőltető, a 12 éves beaglenk is simán végigjött sőt, ők ugye szaladgáltak oda-vissza+bóklásztak körülöttünk) Nagyon fogja élvezni a kutyid:)
2017. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!