Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szalagos vagy a zsinóros...

Szalagos vagy a zsinóros flexi póráz a jobb?

Figyelt kérdés
Van rendes is, az tudom hogy jobb. De meg nem merem elengedni es a patakparton jobb lenne neki ha kicsit szabadabb lenne.
2017. márc. 2. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a szalagos biztonságosabb habár nem mind 1 hogy csivaváról vagy bernárhegyi.
2017. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beagle
2017. márc. 2. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Flexi
2017. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
A szalagos valamivel erősebb, ezért nagyobb testű kutyáknak ajánlják. Beagle-nek mindegy melyiket választod.
2017. márc. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem vágta el a combomat illetve megégette régebben a zsinóros flexi. Én inkáb a szalagosat javaslom.
2017. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a szalagosat javaslom.

Mivel közepes testű kutya ezért igazából mindegy,de a szalagos nem vágja annyira a kezed,mint a zsinóros flexi.

2017. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Én se a szalagosat, se a zsinórosat nem ajánlom. Mind a kettő roppant balesetveszélyes és csak húzni tanul meg benne a kutya, mivel a flexi (függetlenül attól, hogy fixre is állítható) ha megy előre (húz) a kutya akkor a póráz enged, erre a kutya is rájön majd. Én ajánlom inkább flexi helyett az ún. nyomkövető pórázt, sokkal biztonságosabb. Van 5, 10, 15, 20,25 méteres is.
2017. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!