Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövidszőrű tacskókeverék...

Rövidszőrű tacskókeverék kiskutya hány foktól tartható kint?

Figyelt kérdés
tavaly májusi születésű hiperaktív tacsikeverék kiskutyánk a hideg tél után egyre több időt tölt udvaron, (amúgy is kinti kutyának lett tervezve) de értelemszerűen a hideg időszakra télen benti előtérben szállásoltuk el. ahogy így jönnek napról napra a jobb idő, szinte nem is bírni vele, nem hallgat a hívásra, rohangál szaladgál, madarakat üldöz, utcai tevékenységeket ugat és mászik kapura nézelődni, kicsit szocializálatlan kutyus. ma már tíz fok felett volt, mégis azt láttam hogy kinn ha megpihent, reszketett kicsit. ez még mindig hideg idő neki? vagy csak nincs hozzászokva? az éjszakákat még mindig bent tölti, tacskó-beagle keverék
2017. márc. 3. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd,hogy Kint legyen,ha akar,majd bejön.Ha jól érzi magát,az azért van, mert nem fázik,és kész.

Éjszakára jó,hogy behozod,de amúgy szerintem lehet kint már olyan 15 fok körül.

2017. márc. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Hideg időben felnőttként is bent kell majd tartani, rövidszőrű kistestű kutya nem tartható állandóan udvaron.

Napközben, ha szép idő van, lehet kint, de pihenni, aludni engedd be inkább.

2017. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!