Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az oké hogy a...

Szerintetek az oké hogy a szüleim el fogják altatni a kutyákat, mert valami betegsége van amit nem tudnak meggyógyítani, és emiatt folyton fosik? 13f

Figyelt kérdés
Más baja nincs, amúgy élhetne sokáig, de elegük van a kutyakaki pucolásból. Mit tegyek? megígértem hogy én kipucolom, de nem érdekli őket. Pénteken viszik altatni.
2017. márc. 6. 19:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős a kutya?
2017. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az orvossal, ha az orvos jó fej nem fogja elaltani főleg ha még sokáig élhetne így. Keress meg állatvédő csoportot, ők is segítenek. Vagy tedd fel a facebookra, hogy el akarják altatni. Kutyapelenka is van. Én biztos nem altatnám el a kutyámat ilyen miatt.
2017. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
9 éves
2017. márc. 6. 19:18
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy nem gyógyítható? Milyen vizsgálatokat végeztek el rajta (pl. vérvétel)? Az állatorvos mit javasolt?
2017. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy el fogja altatni az orvos, de inkább add örökbe.


Basszus! Ha van egy ember gyerek, és az fosik, akkor már el kell altatni????

2017. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
nincs lehetőségem beszélni az orvossal, nem tudom a számát és nem mehetek el itthonról csak úgy, és nem tudok ilyen állatvédőkkel sem beszélni mert nem tudok egy számot sem, és a szüleim tuti kiszúrnák.
2017. márc. 6. 19:20
 7/30 Platypus ***** válasza:
100%
Interneted viszont van. A facebook tele van állatvédő csoportokkal. Leírod melyik városban vagy és mi a problémád és csak lesz valaki aki segít. Ha másban nem, akkor a szüleid megnevelésében.
2017. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezért nem kéne elaltatni, a mi kutyánk 10-11 éves korától kezdve minden nap bepisilt mégse altattuk el 15 éves koráig amikor nagyon beteg lett és muszáj volt.
2017. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"nincs lehetőségem beszélni az orvossal, nem tudom a számát és nem mehetek el itthonról csak úgy, és nem tudok ilyen állatvédőkkel sem beszélni mert nem tudok egy számot sem, és a szüleim tuti kiszúrnák." Internet előtt ülsz! Keress rá ezekre!

A szüleidnek hasonló jókat kívánok időskorukra. :( Remélem, több kutyát nem fognak tartani!

2017. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

nem tudom milyen vérvizsgálatot csináltak, de azt tudom hogy valami a májával van, amire lehetne gyógyszert is szedni, de nem akarnak a szüleim költeni rá, meg féltik a 2 éves kistestvérem hogy nehogy elkapjon valamit.


Sajnos de, el fogja altatni. apám mondta és a dokival járt egy egyetemre, szal biztos :( én teljesen kivagyok, mert hozzám nőtt a kutya, vele nőttem fel, ő a testvérem.

2017. márc. 6. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!