Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az oké hogy a...

Szerintetek az oké hogy a szüleim el fogják altatni a kutyákat, mert valami betegsége van amit nem tudnak meggyógyítani, és emiatt folyton fosik? 13f

Figyelt kérdés
Más baja nincs, amúgy élhetne sokáig, de elegük van a kutyakaki pucolásból. Mit tegyek? megígértem hogy én kipucolom, de nem érdekli őket. Pénteken viszik altatni.
2017. márc. 6. 19:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy még gyógyszert sem hajlandóak neki megvenni. Pedig lehet, hogy az segítene. Írd meg konkrétan, hogy mi a helyzet ne kertelj, ettől nem lesz gondjuk, de megmentheted a kuytád életét. Az egyesület befogadja, gondozza és kezeli akkor is ha nem tudják örökbe adni. Facebookon nézz körbe rengeteg ilyen egyesület van.
2017. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]

keresd fel őket

tatabányán vannak

2017. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd hogy elaltassák! :(

lépj kapcsolatba annyi szervezettel amennyivel csak tudsz!

rajtad múlik az élete...


Tappancs Alapítvány

Cím: 2800 Tatabánya, Síkvölgy

Telefon: 30/501-8415, 30/246-0418, 20/931-2808, 70/772-5003

Email: tappancsalapitvany@gmail.com


Ők is tatabányaiak:

[link]

[link]


Sok sikert!

2017. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért, ha elkezdesz kilincselni a szervezeteknél, előtte nem ártana a szüleidet tájékoztatni arról, hogy te meg akarod menteni a kutyád életét, és mindent megteszel, hátha sikerül.

ha netán valamelyik szervezet beállít a kutyáért, ne érje őket meglepetésként.

2017. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Mennyibe kerül a gyógyszer?

Ha senki nem tud segíteni én megveszem neki!

2017. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Halljátok, már mindegy, mindennek vége. Mikor ma edzés után hazaértem, nem volt már itthon a kutyusom, megkérdeztem anyut hogy mi van vele, és kiderült hogy apám ma hamar hazatudott jönni a munkájából, és elvitte.... apám már úton van haza, én soha többé nem fogok vele beszélni. nem jön haza a kutyusom :'( már hiába írtam volna levelet, mert ma suli után akartam levelet írni, de már késő, mindennek vége. Anyu mondta hogy kaphatok egy egészséges, ezúttal fajtiszta kiskutyát, de én még várok ezzel, kicsit még fel vagyok dúlva. köszönöm a sok segítő hsz-t. kedvesek voltatok. sziasztok, én most ki kell sírjam magamat még 5. szöre is.
2017. márc. 7. 17:29
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de egy fajtatiszta kutya is ugyanúgy megbetegedhet (még akkor is ha jó helyről való, törzskönyves kutya). Akkor annak a gyógyszereire nem sajnálnák a pénzt? Tényleg nem értem.

Azt javaslom, hogy amíg a szüleiddel élsz, addig ne legyen több kutyád, hiszen addig tőlük függ a kutya élete, és amint ez a példa is mutatta, nekik nem sokat jelentett a kutya.

2017. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
150-300 ezer forintért vesznek fajtatiszta kutyát, de a gyógyszerre sajnálták a pénzt??
2017. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
83%

Eszetekbe ne jusson semmilyen kutyát tartani a jövőben! Majd te tartasz, ha már nem élsz a szüleiddel, felnőttél.

Egészséges fajtatisztát mi? Arra nem sajnálják a pénzt?! Ugyanis a fajtatiszta kutya fajtától függően 100-300 ezer Ft-ba kerül, vagy még többe! És az is lehet beteg, amire gyógyszer kell, akkor majd azt is megölik inkább?!

Döbbenet.

Ne haragudj, nem neked szól a hangnem, hanem a szüleidnek. Tegyél le a kutyáról, sőt beszéld le őket is róla, míg nem leszel a magad ura, ha nem akarsz hasonlóan járni megint. :(

2017. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk bennem az is felerült, hogy lehet a kutyusnak nagyobb baja voltkérdező mint amiről tudtál....
2017. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!