Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés
A kutyám vemhes óriási hasa van de teje nemnagyon.Pár napja egész nap csak fekszik és csak enni jár ki.Ha eszik ugytudom hogy még nem ellik.A hasa pedig eléggé kemény.Valami baj lehet? Vagy még nem jött el az idö? Kérlek segitsetek.(csak normális válaszokat)😉

2017. márc. 7. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos.
2017. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Állatorvos fel sem merül benned ha már úgy szaporítasz hogy fogalmad nincs az egészről?
2017. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem városi vagyok hanem falusi és nem SZAPORITOK.
2017. márc. 7. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg, míg esetleg elpusztul pl. hullamérgezésben. Vidd el állatorvoshoz, és nézesd meg, minden rendben van-e.
2017. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.köszönöm a normális választ!😉
2017. márc. 7. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Attól, mert valaki falusi, el kell vinni a kutyát indokolt esetben állatorvoshoz. Ha a faluban nincs, akkor be a városba, ahol van felszerelt rendelő, ultrahang, műtő stb. Nem is értem, hogy jön ide a lakóhelyed?! Én is faluban (pontosabban, községben) lakom, de ettől még el tudok vinni a kutyámat orvoshoz, amikor kell. Más kérdés, hogy az enyém ivartalan.

Nem szaporítasz? Hát, mit csinálsz, ha elletted a kutyádat, és nem vagy tenyésztő? Pontosan azt.

2017. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
és akkor mi van? Azt hiszed hogy csak mert falun laksz már nem kell felelősséget vállalnod a tetteidért? Faluban is van orvos...És de, SZAPORÍTASZ!
2017. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Kit érdekel, hogy hol laksz? Ez nem kifogás arra, hogy ne vidd el a kutyát orvoshoz. Akkor hogyan fogja doki megvizsgálni a szukát és a kölyköket ellés után? Hogy fogják megkapni az oltásaikat 6 és 8 hetes korukban, illetve a chipet és féreghajtót?

Vagy ezekre nem gondoltál, mikor a kutyád vemhes lett?(mivel gondolom nem is figyeltél rá hogy ne legyen vemhes, ha már nincs ivartalanítva, ja és egyébként vemhesen is lehet ivartalaníttatni, arra is megvan az esély hogy a nyakadon marad az összes kölyök, ugyanis a hozzád hasonló felelőtlen emberek miatt vannak tele a menhelyek, és nem sok embernek kell keverék kiskutya)

2017. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!