Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kerülnek el a kutyások?

Miért kerülnek el a kutyások?

Figyelt kérdés
Egy 30 kilós plüssmackóm van aki a többi kutyához képest egy tündér, mégis azt veszem észre hogy nagy ívben kerülnek. De miért? Sétálunk a kutyámmal látunk egy kutyást, oda akarunk menni erre szinte már menekül, közbe más kutyáshoz simán oda megy...miért?
2017. márc. 7. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kutyád mérete miatt akarják kerülni a konfliktust. Kívülálló nem tudhatja, hogy a kutyád mennyire tolerál más négylábúakat, és nem akarják, hogy miattuk kelljen megfékezned a "fenevadad", úgyhogy inkább kerülnek, hogy minél kisebb legyen a konfrontáció esélye. Ösztönösen ezt tenném én is kutyasétáltatásnál.
2017. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy újfundlandit sétáltatott egy nő és oda ment egy gyerekhez akinél egy nagytestű keverék volt. Ahogy egymáshoz értek őrjöngeni kezdtek, közben az én kutyám aki fele akkora szépen sétált szabadon... akkor mégis milyen konfliktus meg milyen fenevad?
2017. márc. 7. 16:34
 3/16 A kérdező kommentje:
Az újfundlandis nő máshoz is oda engedte már a kutyáját csak engem kerül. Meg van egy másik öreg akinek kicsi kutyája van, és az újfundlandi nem volt túl nagy bezzeg az én kutyám már igen... Ha hozzám nem engedik oda a kutyájuk akkor máshoz miért? Mi alapján vagyok így kiközösítve?
2017. márc. 7. 16:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akarlak, de lehet nem vagy az adott illető(k)nek szimpatikus. Ilyenkor beszélgetni is "illik" a gazdikkal, ha valaki nem szimpi az embernek, akkor inkább oda sem megy.
2017. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én is gondoltam erre. Egyszer meg is próbáltam erre elhajtottak.. azóta inkább hagyom a fenébe...
2017. márc. 7. 16:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell ezzel törődni, biztos találsz szimpi gazdikat és játszótársakat a kutyidnak.
2017. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
csak kár hogy annyi kutyás van mégsem találok senkit. Pedig jó lenne egy játszótárs a kutyámnak mert máshogy nincs alkalma játszani. Nem régen találkoztunk egy kis laival (10-12 hetes), nagyon pofi volt, a gazdája is nagyon kedves volt, összeverődtünk és sétáltunk egy kicsit együtt közben beszélgettünk. Nagyon boldog volt a kutyám és én is. Csak ez akkor történt először és utoljára is...
2017. márc. 7. 16:51
 8/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a te vagy a kutyád kinézete nem szimpatikus másoknak. Tudnál linkelni egy képet a kutyusról? :)
2017. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Milyen kutyád van? Az újfundlandi egy viszonylag jó hírnevű kutya de mondjuk egy medveölővel vagy tibeti masztiffal már valszeg jobban kerülnek. Persze az is lehet hogy te magad nem vagy szimpi nekik.
2017. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]


ő a blöki.

Lehet hogy én vagyok nekik unszimpi mert nem divatbemutatózni járok hanem kutyát sétáltatni. Lány vagyok, a hajam simán hátra gumizom, kényelmes nadrág, övtáska és pulcsi szokott rajtam lenni vagy ha esik kabát.

2017. márc. 7. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!