Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a kutyamnak?

Lesz valami baja a kutyamnak?

Figyelt kérdés
Hetfon ivartalanitjak a kutyamat(hereles) , aznap itthon tudok vele lenni, de masnap mar dolgoznom kell reggeltol. Lesz valami baja ha egyedul hagyom? Nem tud itthon lenni vele senki. Felek hogy piszkalni fogja, vagy rosszul lesz egyedul egesznap egy ilyen mutet, hisz o nem fogja erteni mi tortent. A doki azt mondta nem kell ra tolcser.

2017. márc. 8. 14:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mutet utan*
2017. márc. 8. 14:32
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Pedig a legbiztosabb a tölcsér. Már azonnal tedd rá és akkor kissé megszokja, amikorra magára marad.

Egész nap bőven lesz ideje szétnyalni a sebét. Pont azért, mert nem érti, mi az ott, ami fáj és kényelmetlen érzést okoz.

2017. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jo akkor veszek neki.

Es ha nem tud bemenni a hazaba? Eleg szukos a bejarata, mivan ha nem fer be? Eleg sokat esik felenk az eso.


Vagy nem fog egesznap inni, enni?

2017. márc. 8. 14:56
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Ha a doki kifejezetten mondta, hogy nem kell rá a tölcsér, akkor szerintem inkább ne rakd rá. Tényleg nem fog tudni tőle se enni, se inni, se a házba bemenni, csak szenvedni fog egész nap. Jó lett volna, ha előre úgy kalkulálod, hogy ki tudj venni pár nap szabit, vagy valaki ráérjen, vagy péntekre essen a műtét és még legalább hétvégén vele lehess. Bocs, de nagyon szégyellni való, hogy így rendezted. Inkább oda is szólnék a helyedben a dokihoz, hogy ne most csinálja, halasszátok el.
2017. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudsz megkérni egy szomszédot hogy néha nézzen rá? vagy ismerőst..
2017. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, pont nem olyan a munkahelyem , ahol a szabad tud lenni az egesz hetvegem.csak elmondom , hogy egyetlen egy szabadnapom van minden egyes heten.:) es igen elore kalkulaltam , mivel azt a napot valasztottam , amikor a mutet lesz.

Nem mindenki az irodaba sutteti am a s*egget 9-17-ig.


Szerintem az a szegyellni valo, hogy itt mindneki latatlanba iteli el a masikat, ismeretlenul.

2017. márc. 8. 15:06
 7/13 A kérdező kommentje:

Talan tatamat at tudom hivni,majd megkerdezem. De delutan 4 korul mar itthon lesz anyukam.

Csak en nem tudok sajnos vele lenni keso delutanig.

2017. márc. 8. 15:08
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

igen lehet hogy piszkálni fogja a sebét

de szétszedni nem fogja

duplán szokták varrni

ha az orvos szerint nem kell gallér akkor ne adj rá

amúgy meg tényleg csak akadályozná mindenben

bár az én kutyám nagy nehezen rájött hogy hogy férne be a házába gallérostul, úgyhogy ügyes volt

viszont kissé túlzottan is ügyes, mert hiába volt rajta a gallér, simán elérte a műtéti sebet

csak nyalogatta, semmi egyebet nem csinált vele

a te kutyádra is épp ezért fölösleges a gallér

vlszeg fájni fog a seb és nyalogatja majd néha

de az nem árt

szétszedni a varratokat nem fogja, meg kirágni a sebet, az már piszokul fájna neki

na jó, van néhány ilyen elvetemült kutya akit a fájdalom nem tart vissza ettől

de az azért ritka

de ahogy írtad túl sokat nem lesz egyedül a kutya

persze jó ha néha ránéz vki amíg nem vagytok otthon

2017. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Szerintem ugy fogom csinalni, hogy megveszem a gallert, de nem rakom ra egybol , hanem figyelem hogy mennyire piszkalja a sebet, ha nagyon durvan, akkor rarakom addig, mig vele tudok lenni.


Es egyebkent mennyi ra az esely, hogy nem ebred fol az altatasbol? Sok rosszat olvastam , hogy ha nem pici korvan ivartalanittatunk, akkor nagyobb a kockazat. Az en kutyam 4 eves.

Es megkell varni mig magatol felebred? Vagy szolongassam, razogassam?

2017. márc. 8. 17:50
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi egyszer hagytuk itthon (a műtéte után egy hettel) egyedül, raszoritottuk a tolcsert (nyilván így h viszonylag kényelmes legyen neki, de ne tudja leszedni) de valahogy kibújt belőle (addig nem is próbálkozott) es kiszedte a varratokat..: aznap mentünk volna varratszedésre, így nem kellett, de azert haraguttam ra. En nem tartom jo ötletnek h otthon hagyod, a mienk eleg nehezen láb adózott főleg másnap, ugy kellett felállítani h pisiljen. A tolcserben tud inni, de nyilván nem kényelmes, ezért is jobb ha te adsz neki vizet egy kis tálban, ugy kényelmes neki:)
2017. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!