Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a kutyamnak?

Lesz valami baja a kutyamnak?

Figyelt kérdés
Hetfon ivartalanitjak a kutyamat(hereles) , aznap itthon tudok vele lenni, de masnap mar dolgoznom kell reggeltol. Lesz valami baja ha egyedul hagyom? Nem tud itthon lenni vele senki. Felek hogy piszkalni fogja, vagy rosszul lesz egyedul egesznap egy ilyen mutet, hisz o nem fogja erteni mi tortent. A doki azt mondta nem kell ra tolcser.

2017. márc. 8. 14:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mar gondolom nem fajt neki. :)

Azert remelem, hogy egybol nem fogja megprobalni kiszedni. Erezni fogja , hogy faj ott valami, ha matatja.


Majd meglatom , hogy viseli. Az a gond, hogy osszesen 3 embert visel el, masokra ugy tekint, mint akik elol meg kell vedeni a hazat.

Ebbol a harom emberbol egy en vagyok, egy anyukam, a masik parom, de o kulfoldon dolgozik.


Igy ha valaki ratud nezni, az tenyleg csak egy rapillantas lesz. :/

2017. márc. 8. 17:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekünk anno felfújható gallér volt. Kényelmesen mozgott,aludt,nem zavarta,nem piszkálta,nem nyomta a nyakát de a területhez sem fért hozzá. Tudott inni jól el volt. Én csak ajánlani tudom.


Sajnos már nem emlékszem hogy honnan kitől rendeltük mert már 10 éve volt. Keresgélj


[link]

2017. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nem kell ébresztgetni vagy kap olyan szurit amitől felébred..lassan...vagy ha nem akkor viszont mellette kell legyél addig mert a nyelve ha hátracsúszik megfulladhat!!


volt egy ismim, hazavitte a kutyusait, altatás után voltak..lerakta őket, elrohant dolgozni mire visszaért meghalt mindkettő...gondolom a nyelvük miatt..

2017. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!