Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a kutyamnak...

Milyen tápot adjak a kutyamnak ami tele van tapertekel és izmosabb lesz?

Figyelt kérdés
Sokat futkozunk, focizunk. De nem izmosodik. Ugye az embernél a fehérje ami segít, de úgy tudom kutyanak nem szabad sokat. Akkor mivel lehet izmosabb a sok futas mellett? Milyen étrend?
2016. aug. 17. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem etesd BARF-al vagy PREY-el ,az a legtermeszetesebb, de ha mindenkepp tap kell akkor: Taste Of The Wild vagy Brit Care ezek nagyon jók.
2016. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Flatazor és a Profine is bevált, nagyon jó tápok, nem csak állati származékok vannak benne, hanem rendes hús, gyümölcsök. Elérhető az áruk is.
2016. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mi FitActive-ot adunk már egy éve, imádja! :)
2016. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen fajta kutyád van , mennyi idős?

Minden kutya, amelyik kellően mozgatva van, megfelelő étrenden él, izmosodik is.

Viszont nem mindegyiknél látványos az izomzat.

2016. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fajtiszta stefford. 2 éves.
2016. aug. 17. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Marhahúst szoktak adni nekik,de nem tudom 2 évesen az használ e.7 hónapos kortól szokták.Megjegyzés.Abban biztos voltam,hogy FAJtiszta,hisz kutya,de ha arra gondolsz,hogy törzskönyves,akkor FAJTAtiszta,és Stafford.
2016. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a javítást! Wolf wildernessrol valakinek van véleménye?
2016. aug. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!