Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik, h az ember...

Mi történik, h az ember beszedi a kutyáknak gyártott féreghajtót?

Figyelt kérdés
Szabad egyáltalán? Ugyanazt a hatást éri el, kimennek a férgek az emberi szervezetből?
2017. márc. 11. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

úgy bizony.


azt biztosan tudom, hogy európában elő van írva, hogy a kutya- macskakaják emberi fogyasztásra is alkalmasak kell legyenek. volt valahonnan akciós whiskas kajánk, zselés hús. hihetetlen jó illata volt. a mai napig bánom, hogy nem kóstoltam meg.

2017. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a férgek nem, de minden más igen :D

If u know what I mean...

2017. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld ki, és írd le sikerült e? Sokaknak segítenél vele, hisz tök ciki férgesen dokihoz fordulni.
2017. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézzük mondjuk a Drontal Plust: a pyrantel és a praziquantel embereknél is használatos, rajta van a who alapvető gyögyszerek listáján, viszont a febantelt csak állatoknál használják, ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy ártalmas, de hogy mi az oka, azt én ki nem nyomozom, mindenesetre így annyira nem kéne szerintem.
2017. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 igen, valóban kellemetlen. De ne legyenek senkinek illúziói, az emberek 95%- a fertőzött vmilyen parazitával. Nem kell hozzá sok, akár a porral belélegzett peték is megfertőzheznek, vagy koszos kézzel eszel, kutya, macska van a közelben, megsimogatod, nem mosol kezet, a szádhoz érsz, stb... nem is fogod tudni, h benned él. De sok kellemetlen tünetet okozhat, amire az orvosok nem biztos, h gondolni fognak. Allergiás tünetek, fáradtság, levertség, karikás szemek, hasfájás, fejfájás, koncentrációs gondok, epilepciás roham. Szóval nehéz kérdés ez. Nrm biztos, h okoz gondot, de nem kéne, h bennúnk legyenek.

A humán féregűző cuccok ugye vénykötelesek. Ebből az okból kifolyólag jutott eszembe, vajon a kutyákoknak szánt szer vajon hat- e az emberre is, nem okoz- e bajt, h beszedi. Tiltott- e az emberi fogyasztása. Hozzáteszem, nem gondolkozok, h kipróbáljam, a kérdés csupán elméleti.

2017. márc. 11. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutyán és a macskán kívül még ezernyi helyről lehet férget beszerezni az embernek. A legtöbbjükre nincs is ahtással a kutyáknak most használatos féreghajtó.

Egyébként amelyik kutya tisztességesen féreghajtva van, attól nem kap el az ember semmiféle férget.

2017. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!