Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a menhelyről...

Mi lehet a baja a menhelyről hazahozott kutyámnak?

Figyelt kérdés
10 napja fogadtam örökbe egy nagyon aranyos kutyust. Már a menhelyi ismerkedésnél (kb. 3 héttel ezelőtt) tapasztaltam, hogy megy a hasa. Az ottani munkatársak azt mondták, ez azért van, mert főtt kaját kapott. Mióta nálam van, azóta is megy a hasa és hallom, ahogy csikarodik neki. Már elvittem állatorvoshoz is kétszer. Első alkalommal azt javasolta, hogy diétáztassam, csak csirkehúst és rizst adjak neki. Ez sem használt. Pár nap múlva megint elvittem, kapott antibiotikum szurit. Két napig jól is volt, rendes széklete volt, de ma megint csikarodik a hasa és enni se nagyon akar... A kutya 1 éves múlt.

2017. márc. 11. 15:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy minden oltást megkapott, amit kellett.
2017. márc. 11. 15:21
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Hasmenése is van? Mivel eteted?
2017. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, hasmenése is van megint. Csak csirkét és főtt rizst adok neki.
2017. márc. 11. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Natúr élőflórás joghurt jót tehet a bélflórájának, illetve ilyesmi porokat javasolt az állatorvosunk mikor mi is hasmenéssel voltunk nála.


[link]


Viszont ha nem eszik, szerinted rosszabbodik az állapota, akkor meg kellene megint mutatni dokinak.

2017. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Csirkenyakat főzz neki - a csontos hús megfogja a székletet - a rizst pedig főzd péppé, így add neki. Nekünk segített, de szerencsére csak átmeneti gyomorrontásról volt szó.
2017. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg a menhelyen milyen betegségét sumákolták el elötted.
2017. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
hasmenést okozhat férgesség is...és lehet volt féreghajtva, de az lehet nem elég...székletvizsgálat alapján meg lehet mondani...
2017. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Mi speciális royal canint kaptunk anno hasonló problémára. Mocsok drága volt. Valami 5000 ft 2 kg de helyre hozta 2 hét alatt.
2017. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
féreghajtás megvolt?
2017. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nálunk még nem volt féreghajtva.
2017. márc. 12. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!