Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves labrador kutyám...

13 éves labrador kutyám péntek óta furcsán viselkedik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Liheg pedig nincs is meleg, naponta 3-szor hány, folyékonyat kakil. Az anyukája cukorbeteg volt. 13 éves korában halt meg. Lehet hogy örökölte? Vagy ez csak átmeneti vírus?
2008. okt. 12. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég öreg már szegényke, lehet, hogy a szivével van valami. A lihegés legalábbis erre utalhat. Vidd el állatorvoshoz!
2008. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem viszed állatorvoshoz ahelyett hogy itt pocsékolod az időt ezzel a kérdéssel?
2008. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel vasárnap van ezért nem tudom elvinni dokihoz. De ha holnap is ezt csinálja elviszem. Azért az elsö válaszolonak köszi.
2008. okt. 12. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy örökölte, de holnap mindenképp vidd el dokihoz, ennyi időssen már rutin ellenőrzés sem ártana rendszeresen.
2008. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi három havonta járunk a kutyákkal ellenőrzésekre, pedig nekem nincsenek idős kutyám. Öt éves, három éves és egy évesek. Viszont mi ezt már kötelezővé írtuk ki. Szerintem egy 13 éves kutyánál ezt már rég óta be kellett volna vezetni, ráadásul, ha az anyukája cukorbeteg volt! Holnap mindenképp orvos, én a helyedben már péntek óta elvittem volna.. egyébként meg vasárnap is van ügyelet! (Amikor a kutyám rosszul volt, akkor szépen bementem a belvárosba vele, mert az volt a "legközelebbi" ügyelet. Szóval, ha nekem sikerült, akkor neked is sikerült volna!) Szorítok a kutyádért, nehogy valami komolyabb baja legyen. És, amit tanácsolok: itasd, itasd, itasd, nehogy kiszáradjon!
2008. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként így is rengeteget iszik és rengeteget pisil, enni meg nem nagyon eszik. A hányás és a hasmenés elmúlt hála égnek ez csak egy pár napos kis "vírus" volt. Kutyám tehát jobban van.
2008. okt. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!