Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám gyomirtós füvet...

A kutyám gyomirtós füvet evet. Lehet baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap gyomirtóztam és a kutyám valószínű amíg nem voltam otthon a mai nap folyamán evet füvet onnan ahol gyomirtóztam, ma este pedig hányt egyet.


Eléggé megijedtem.Lehet valami következménye?Most itattam vele tejet, hogy megvédjem valamennyire a beleit? Esetleg mit kellene még neki adnom, hogy ne legyen semmi baja.


Előre is köszi.


2010. máj. 10. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

az EVETT az 2 T.

Hát adhatsz neki széntablettát sztem, meg itass vele sok vizet.

De ha látod hogy fura, akkor doki!!!!!!!

2010. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
hát, mondjuk megdöglik
2010. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első válaszolónak köszönöm szépen.

a második válaszolónak meg remélem az anyjával fog az történni amit válaszolt.

2010. máj. 10. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Doki, most. Egyszer az én kutyusom is evett gyomírtós füvet. (Beengedtem a hátsó kertbe, mert nem tudtam, hogy a szomszéd nálam is gyomírtózott.) Akkor hajszálon múlott a kutyus élete.
2010. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit dumálsz a másodiknak? Simán megdögölhet. És "emberségből levizsgáztál". :)
2010. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
második vagyok...de hogy lehet ilyet kérdezni? szted kicsit sem káros? ha lenne egy csöpp eszed, elvitted volna azonnal dokihoz, és nem itt kérdezgetnél...barom :D És anyámat meg hagyd békén, különben kitekerem a beleidet, és felakasztalak vele egy fára...a dögöddel együtt
2010. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
am is te kérdezted, hogy lehet-e baja..én csak válaszoltam, h IGEN lehet, meg is dögölhet...remélem veled együtt
2010. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A gyomirtóval egész országrészek vízkészletét tették már tönkre. Kiszórni mindenféle mérget környezetünkbe, aztán benne csücsülni, elég gáz. Ha pedig kutya van, akkor a táli sózást is elkerülöd a járdádon, ha felelősséget érzel szegény páráért. Inkább a fahamu, a fűrészpor.

Nagyot hibáztál, vidd gyorsan orvoshoz. És inkább barátkozz meg a kapanyéllel, az ártalmatlan - Te sem leszel beteg tőle, mint a permetlevektől.

2010. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen és szerintem ha normálisan válaszoltál volna nem úgy mint egy utolsó ember akkor megértettem volna.


Soha nem történt még ilyen velem és a kutyusommal sem. Szokott füvet enni és ki is hányja mert a szervezete nem veszi be, de most egyből kapcsolta, hogy tegnap gyomirtóztam és ezért kérdeztem rá.

2010. máj. 10. 19:04
 10/10 anonim ***** válasza:

nem értem miért bántjátok a kérdezöt....ráadásul ilyen durván.véletlen baleset volt,és lehet mire hazaért már nem volt doki.

válszom:

holnap vidd el orvoshoz,mondenképp,vagy legalább hivd fel most hoyg eztörtént bevihetnéd e,és ha nem akkora jon tanácsot mit adj neki.tejet adhatsz,minél többet.

de mindenképp lássa doki,mert ha felszivodik baj lehet.

hivj dokit azonnal.

2010. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!