Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy németjuhász kutyám....

Van egy németjuhász kutyám. Már 13 éves. Meleltte egy keverék ami olyan 3 évvel fiatalabb. Mostanában nagyon le van fogyva a németjuhász. Ugyan azt az adagot kapja mint a másik de csont és bőr. Nem látszik betegnek. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos mit mondott?
2017. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem férges?
2017. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
orvosnak még nem mutattam. Férges lenne,? Nem tudom. A széklete rendes. Attól még lehet az ?
2017. márc. 12. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Orvossal kellene kezdeni, főleg ebben a korban.

Féreghajtót gondolom kapja negyedévente, ahogy kell.

2017. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak, ebben a korban már bármi baja lehet csórikámnak. Egy vérvételből sok minden kiderülhet.
2017. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem emeltél az nj adagján? Ilyen korban már az öreg kutyának lassul az anyagcseréje. Vékonyodik a szőre. Komoly tél volt, egy öreg kutya már jobban fázik.

Még 2 azonos korú, fajtájú kutyánál is lehet különböző mennyiségű az étel, ami optimális számára.

2017. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet férges, ha látszik a kakiban az már elég durva. A férgek a falakon kapaszkodnak és ott megeszik az ételt a kutya szervezete elől. Ezért sovány. Adj neki féreghajtót. Egy tabletta 10kgs kutyának nálunk 160ft, ebből annyit adsz amennyi kg. Felezni is lehet. De kérdezd a dokit.
2017. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én kutyám is ennyi idős,ő is lefogyott.én kivizsgáltattam és az öregség miatt van.Csökken az izomzat,gyengülnek a szövetek.Sajnos ez az utolsó életszakaszuk.
2017. márc. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!