Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztos nem ehet a kutyam?

Biztos nem ehet a kutyam?

Figyelt kérdés

Ma delelott 10-kor jott az allatorvos ivartalanitani a kutyankat.


Tegnap este nem kapott enni, mert az mondta allatorvos, ehgyomorral muti.

De elotte egesz nem evett meg semmit, csak par falatot birtam beletuszmakolni.

Holnapig nem is szabadna ennie, de mar nagyon korog a gyomra es a fuvet ragja. Nagyon sajnalom szegenyt. :(


Egyebkent jol van, mar amennyire egy mutethez kepest jol tud lenni. Szaladgal, setal, de sokat vekszik meg mellette. Csovalja a farkat. Viszont meg nem ivott.

Nem adhatok neki kutyakonzervet esetleg ? Par falatot? Ugy gondoltam, hogy falatonkent adom neki oda, es nagyon oda figyelek ra. Vagy hagyjam, nehogy felre nyeljen? Borzaszto , hogy nem tudok neki segiteni. :(



2017. márc. 13. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lesz meg egy mutet vagy miert kell holnapig varni? Utolso voltam.
2017. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem lesz tobb mutet. Gondolom a biztonsag kedveert mem szabad ennie. De a neten is egy csomo orovosi velemenyt olvastam,ok is azt irtak, hogy 12 ora utan ajanlott etetni.
2017. márc. 13. 18:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Általában aznap, amikor a műtét van, nem etetik a kutyát.Éjszaka simán kialussza magát és másnaptól már ehet, ahogy megszokta.

Az ivartalanításnál nem a gyomrát műtik. Miért kellene pépeset adni?

2017. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hogyha esetleg nem ment ki belole 100%-osan az altato, es nem tud rendesen nyelni, ragni, ilyesmi, akkor ne szaraztapot, csontot egyen ami megakadhat a torkan ha felre nyel, hanem olyat , amit szinte csak ,,lekell egybol nyelni,, es lecsusszan a torkan.

Ezt olvastam. Nemtudom.. lehet, hogy hulyeseg, de jobban szeretek felni mint megijedni.

2017. márc. 13. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!