Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van Japán Akita...

Valakinek van Japán Akita kutyusa?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy Akita kutyust , és arra lennék kíváncsi hogy a fajtával kapcsolatban milyen fontos tanácsok vannak.

Kertesházban lakunk.

( Etetés, szocializálás macskához és kutyákhoz, stb... bármilyen fontos tanács)

Előre is köszönöm a válaszokat 🙂



2017. márc. 14. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdekességképp. Előbb tájékozódás, azután kutyavásárlás, nem fordítva, hogy képbe legyél mire megjön a kutyus.
2017. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A fajtáról annyit, hogy nem kezdőknek való, makacs kutya.

Etetés: mit evett a tenyésztőnél? Először azt kell kapnia, fokozatosan lehet másra váltani. Jó tápok: acana, brit premium, josera, orijen, taste of the wild

Amint az oltásai engedik, lehet szocializálni: séták során minél több emberrel, kutyával, tárggyal megismertetni. Kutyaovi is hasznos lehet.

2017. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bollocks ***** válasza:
100%
A legfontosabb tanács, hogy ezeket a kérdéseket kutyavásárlás ELŐTT teszed fel...
2017. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Kutyaovi, aztán suli; jó, ha legalább 2 éves koráig rendszeresen jársz, látja szakember, hogy meg tudd előzni az agresszióproblémákat (hajlamosak rá).

Plusz minden nap séta, játék, tanítás, és kösd fel a gatyát, mert makacs egy állatok. Ha csak kertben akarod tartani, akkor meg pláne rengeteget kell vele foglalkozni, mert ha a nap 24 órájából 23,5-et egyedül tölt, úgy fog szarni a fejedre, ahogy kell. Tökös kutya, mindent megold egyedül, melózni kell, hogy téged is értékesnek tartson.

2017. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2017. márc. 14. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, de nem tudok mit írni előttem mindent leírtak. Én is csak azt tudom tanácsolni hogy legközelebb vásárlás előtt tájékozódj...nagyon olyan érzésem van hogy kinézet alapján választottál és fingod sincs a fajtáról. Nadrágot sem veszel próba nélkül.
2017. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!