Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyszüleim állandóan csokival...

Nagyszüleim állandóan csokival akarják etetni a kutyámat. Nem értik meg, hogy nem lehet. Hogy magyarázzam meg nekik? Szerintük én vagyok hülye.

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond nekik hogy az állatorvosi számlát majd küldöd postán ha nem hagyják abba.
2017. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te mész egyszerűen otthon hagyod. Ha ők jönnek közlöd Velük miután beléptek az ajtón hogy minden csokit adjanak a kezedbe majd vissza kapják ha elmennek. Ellenkező esetben el kell zárnod előlük a kutyát mert életveszély források.


Ha hisztiznek szépen megmondod nekik hogy nem muszáj jönni/nem muszáj menned.


Nálam sajnos csak az utolsó hatott. Nekem is pont ez a problémám volt.

2017. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Korlátolt és ostoba kivagyi értelem terén nem jeleskedik , itt a felelőtlenség is szerepelhet . Attól még hogy rokon hibázhat és mindenki válogassa meg kivel találkozgat .
2017. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtass ki a netről egy erről szóló cikket nekik, vagy vidd el őket az állatorvoshoz, hátha ő meg tudja győzni őket.
2017. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd el őket állatorvoshoz, mondjuk elég idióta nagyszüleid lehetnek, dédnagymamám a 90-hez közelít, alig hall és az is öröm ha felismer de még neki is van ennyi esze.
2017. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ne engedd nekik, hogy bármivel is etessék; a te kutyád, te vagy a falkavezért, tőled kap enni. Ha így folytatjátok, maximum azt tudod elérni, hogy a szemedbe mondják, hogy jó, nem adunk neki többet, a hátad mögött viszont rögtön adnak.
2017. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanitsd meg neki h senkitöl ne fogadjon el semmit, ilyen egyszerü.
2017. márc. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó: egy kutyát megtanítani arra, hogy senkitől ne fogadjon el semmit, egyáltalán nem egyszerű és nem is megy 2 perc alatt, pláne olyan kutya esetében aki már arra szocializálódott, hogy bárkitől bármit megkap ha szépen néz.
2017. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nekik, hogy egészségtelen a kutyára nézve.

Jó, bevallom, néha én is adok kutyámnak egy pici kocka csokit, de ez kb. kéthavonta fordul elő. De az enyém amúgy is szívós, keverék, illetve korcs. (anyja menhelyi, már ő maga is korcs volt, apja keverék, azt sem tudjuk milyen vér van benne)

Szóval igen, mondd meg nekik, hogy egészségtelen és hosszú távon mérgező a kutyára nézve. Nem kell neki csoki, a természetben sem esznek a vadállatok csokit, tehát a pocakjuk nincs hozzászokva. Vagy azt, hogy ha így folytatják, majd küldöd nekik az állatorvosi számlát. Te szoktál menni hozzájuk vagy ők szoktak jönni hozzád? Mert akkor nem muszáj vinni a kutyust, ha ilyenek... :(

2017. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ők szoktak jönni. Elmagyaráztam nekik, meg voltak egy ideig sértődve, de azóta nem hozzák fel. Viszont nyaralás miatt ők fogják majd etetni, remélem akkor se adnak majd neki. :(
2017. júl. 23. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!