Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan veszekednek a...

Állandóan veszekednek a nagyszüleim meg úgy mindenki a családban. Más hogy bírja ezt ki?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja kezdődött el, hogy a nagyszüleim a nagy családi asztalnál(anya nagyi papa meg én) elkezdtek veszekedni...

De úgy hogy a nagyapa majdnem anyához vágta a hintaszéket...

Azóta nem beszélünk erről de minden nap van valami amin a felnőttek bírnak ordítani. Az elején még szarul viseltem de most valahogy már jobb...

Ma például már az emeleten hallgattam zenét...ez jó megoldás arra hogy ne bántson annyira a dolog? Mit tehetek? Kezd össze omlani a családi béke...hogy lehet ezt kibírni?


2016. jan. 17. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Időnként kell egy kis veszekedés, mert néha csak így megy a feszültségek levezetése.
2016. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig mindenki veszekszik mindenkivel évek óta. Én igazából már leszarom. Sose megyek bele a vitába, csak hallgatom, és ennyi. Én ilyen mindig nyugodt ember vagyok, hidegen hagynak a viták. Szerintem te is kövesd a példám, ne érdekeljen.
2016. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Bejövök a szobámba, bedugom a fülesem és zenét hallgatok, miközben olvasok.

Az a rossz, mikor berontanak, hogy én döntsem el kinek van igaza... Mondjuk erről is leszoknak lassan, mert ilyenkor csak közönyös arccal, némán nézem az ordításukat és azt, hogy egymásnak vágják a mozdítható tárgyakat. Utána persze jön az, hogy ki fognak vágni itthonról, mert ennyire lesz.rom őket, de most mit csinálhatnék? Életemben 2x foglaltam állást egy veszekedés során, utána nagyapám rávágta a szekrényajtót a kezemre és velem ordibált, hogy bele kéne lőni a Dunába. Nagyanyám meg 2 hétig minden nap ordítva bejött, takarodjak otthonról (nagyszülők neveltek fel, náluk élek). 10 éve ez van.


Szóval: ne akarj belefolyni a vitákba és a zene egy nagyon jó módszer.

2016. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem észre, ha semmi okuk nincs rá és nyugi van, akkor kerítenek valamit, amitől idegbetegség lesz. Aztán azt bántják, aki nem folyik bele vagy aki normálisan elmondja a véleményét. Az anyósviccek is ezen alapszanak. Na azok aztán az élő fába is belekötnek!

Nekem friss házasként azzal jött, hogy meg kell változnom. De mindezt kioktató hangnemben, amikor tényleg nem adtam rá okot.

2016. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a születésem óta ez megy, éjjel-nappal, szünet nélkül. Szánalmas idegroncs lett belőlem.
2016. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és nagyszüleim már 90 évesek, mégis, nincs nap, hogy ne törne ki valami irgalmatlan balhé közöttük. Szóval aki azt mondja, hogy csak pozitív hozzáállással lehet sokáig élni, az nagyon téved.
2016. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Edesanyamek 6en vannak testverek. 2 fiu 3 lany, anya a legidosebb 61eves, a legfiatalabb pedig 41 eves. Nagymamam 80eves,papa meghalt. Na szoval az 5 testver kozul SENKI nem beszel egymassal csak anya van ugy hogy mindegyikkel joban van. Hamarosan eskuvom lesz,mindet meghivtam,mindenki jon (mivel anyaval joban vannak) de ok igy 4en mindenki haragszik mindenkire..gondolhatod.

En mar nem torodom vele, nekem anyos meg apos balhes inkabb es anyosom meg az o anyossa (parom mamaja).

2016. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha te tudnád, hogy nekem mit kell kiállnom 33 éve. Az egész családom, nagyszüleim, szüleim, mindenki klinikai eset. Az én idegeim is teljesen tönkrementek, pánikbeteg lettem és depressziós.
2016. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!