Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy nr kaparják...

Mit csináljak hogy nr kaparják ki a virágokat?

Figyelt kérdés
Rengeteg gyönyörű virágot ültetünk es most elkezdték a kutyák kikaparni. Illetve a macskák rendszeresen a virágoskertbe végzik a dolgukat. Adjatok valami tippet légyszi
2017. márc. 16. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell keríteni a virágokat, hogy ne férjenek hozzá. Illetve jó sok séta és fárasztás, hogy ne legyen energiájuk a kertet rombolni.
2017. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szórj kávézaccot a föld tetejére, a növényeknek jót tesz a macskák viszont utálják a szagát. Kutyák ellen egy 50 cm magas elválasztó lenne a legjobb megoldás szerintem vagy az idomítás ha fogékonyak rá.
2017. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Séta közben tanítsd meg ásni. Így csak parancsra fogja csinálni. Nálunk bevált:)
2017. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk a kutyák a kert elkerítésének hatására (szintén 50-60 cm magasan) még nagyobb késztetést éreztek, hogy bemenjenek, szóval ez nem biztos, hogy be fog válni. mivel én foglalkozom a kutyákkal és a kertet is én csinálom, nem verem nagy dobra, ha kiásnak valamit. sóhajtok egy nagyot és betemetem a gödröt/veszek helyette másik virágot. de ha neked nagyon fontos a szép kert, megpróbálkozhatsz a villanypásztorral is. az biztos, hogy vissza fogja tartani a kutyákat.
2017. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!