Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Butcher's kutyatap? Meilyen...

Butcher's kutyatap? Meilyen minosegu? Velemenyek?

Figyelt kérdés

Esetleg ugyanilyen arba valami jobbat?

5 es fel eves beaglem van


2017. márc. 18. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb. Milyen árban van most? Úgy könnyebb lenne 🙂
2017. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

3kg-t szoktunk venni

Ez olyan 1800 2000 ft korul van nem tudom pontosan

2017. márc. 18. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Pocsék táp. Nem mondom, hogy ilyen árban vannak jobb tápok, mert ez nagyon olcsó, de nem véletlenül kerül csak ennyibe. Egyébként egy olcsóbb táp, sokszor többe fáj, mint egy drágább prémium kategóriás táp. Ugyanis az olcsó tápokat, olcsó dolgokból készítik (ami a gabona) és bizony a gabona nem laktat úgy, mint a hús, ezért akár 2x-3x is többet kell adni belőle a kutyának, mint egy jó minőségű tápból.

Nem tudom mit mutat az etetési útmutató, de hasra ütés szerűen szerintem egy 10 kg-os kutyának kb 250g-300 g körüli értéket ír.

Míg egy prémium kategóriás tápból, mondjuk legyen az most a Taste Of the Wild

Amiből egy 10 kg-os kutyának csak 150g a napi adagja és még sokkal egészségesebb is.

Szóval szívesen ajánlok neked tápokat, ha leírod mi az a maximum érték amennyit kifizetnél kilónként egy kutyatápért. Esetleg 800-1000 ft/ kg még bele férne, azzal végig gondolva, hogy egy ilyen árú tápból kevesebb kell?

2017. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Majd kesobb megnezem az etetesi utmutatatot

Igazabol anyam penze de harom kiloert sztem max 4000 t adna

Akkor mondanal nekem jobba tapokat? ( 5 es fel eves beagle)

2017. márc. 18. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom, ha 12 kilósat vesztek akkor az csak 16000ft. Ez 1333ft/kg, ugyanúgy mint 4000ft/3kg. Fressnapfban kapható, imádja az enyém. Minden méretnek jó.

Erről van szó: [link]

Amit most kap nem néztem meg bocsi.

2017. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4000 ft/ 3 kg az kb 1300 ft/kg.

Ilyen áron már vannak jó tápok.

Ajánlok is tápokat:

Első a Lukullus charolais marha & pisztráng

[link]

15 kg-nál 866 ft a kiló ár, ez elég jó.

Összetétel:

Marhahús szárított, őrölt (28%), teljes kiőrlésű rizs (26%), pisztráng szárított, őrölt (6%), hidegen sajtolt repceolaj (5%), szárított tengeri alga, szárított lucerna, rizscsíra, szárított fűszernövények (3,5%), szárított körte (2%), szárított alma (2%), tojáspor, kömény, lenolaj (1,5%), szárított szentjánoskenyér, timföld, kovaföld, szárított moháve jukka (Yucca schidigera), szárított áfonya.

Hidegen sajtolt táp (ha víz éri nem megduzzad, mint egy normál táp, hanem szét"omlik", itt egy összehasonlító videó: [link] )

Gabona és csirke mentes, 34% valódi hústartalommal (már ki van vonva belőle a víz). Jó fenntartó táp.


Szuper még a Farmina N&D low grain

(Az adult mediumot linkelem be)

[link]

Csirke mentes és alacsony gabona tartalmú, nincs benne kukorica. Ennyi gabona nem árt meg, sőt lehet, hogy még hasznos is. Ezt a tápot nagyon dícsérik.

Összetevők:

Csontozott, friss bárány (20%), dehidratált bárányhús (18%), árpa (10%), zab (10%), szárított egész tojás, friss hering, dehidratált hering, állati zsír, halolaj, szárított répapép, növényi rost borsóból, szárított sárgarépa, dehidratált lucernaliszt, inulin, frukto-oligo-szacharidok, mannán-oligo-szacharidok, áfonyapor (0,5%), dehidratált alma, gránátalmapor, szárított édes narancs, spenótpor, psyllium (útifű) (0,3%), ribizlipor, nátrium-klorid, szárított sörélesztő, kurkumagyökér (0,2%), glükózamin, kondroitin-szulfát, körömvirág-kivonat (lutein-forrás).

A hidrotizált és a dehidratált nem ugyanaz. A hidrotizált tápok a rákkeltőek.

12 kg-nál a kiló ár kb. 1200 ft (szerintem ez még nem vészes ár, egy prémium kategóriás tápért)


Markus Mühle Black Angus Adult

[link]

Összetevők:

Szárított és őrölt Black Angus-hús (17,3%), őrölt teljes értékű barnarizs, szárított és őrölt kacshús (9,7%), szárított és őrölt heringhús (6,6%), őrölt köles, őrölt disznóparéj, friss zöld gyógynövéneyek, lenmag, szárított algakeverék, heringolaj, hidegen préselt növényi olajkeverék, cukorrépa-pép, zselatin, száraztőzeg (2%), szárított és őrölt Mojave jukka (Yucca Schidigera), máriatövis-mag, édeskömény-mag, szárított fekete áfonya, tojássárgája-por, kovaföld (1,5%), kagylóhús-kivonat Perna Canaliculus-ból (1,5%), tengeri-kagyló-fehérje Perna Canaliculus-ból (1%), zöld ásványföld.

Ez is hidegen sajtolt táp. Nincs benne se csirke, se hidrotizált fehérje, se kukorica, se búza.

34% valódi hústartalommal,hallal, kacsával, marhával.

15 kg-nál mindössze 1000 ft a kiló ára.


Markus Mühle Szarvas

[link]

Ez is ugyanolyan jó, mint a másik fajtája. Szintén 34% valódi hústartalommal. Hallal, kacsával és szarvassal.


ProPac Ultimates Csirke & Barna rizs

[link]

(Mi ProPacot adunk a kutyának, csak nem ilyet, hanem bárányosat, mert allergiás a csirkére)

Mi szeretjük a ProPacot, aki etet vele az szinte mind jó véleménnyel van róla.

Összetevők:

Csirkehús liszt, barna rizs, fehér rizs, csirke zsír (tokoferol keverékkel tartósítva), rizskorpa, fehérhúsú halliszt, cukorrépapép, borsó, lenmag, tojás, alma, áfonya, sárgarépa, spenót, áfonya rost, vörösáfonya rost, DL-metionin, L-lizin, taurin, yukka, L-karnitin, béta-karotin, vitaminok, ásványi anyagok.

Csirkésnél a 12kg-nál mindössze 1000 ft kilója.

2017. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uh nagyon szepen koszonom ezt a hosszu valaszt! Meg annyi kerdesem lenne hogy ezek kozul melyik kaphato allatorvosnal? Mert renelni nem nagyon szeretnenk
2017. márc. 18. 14:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Megneztem: 710 ft/kg
2017. márc. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!