Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Premium Junior Large Breed-ből...

Rsturbo1981 kérdése:

Premium Junior Large Breed-ből mennyit kéne adnom neki naponta?

Figyelt kérdés
Egy 3 1/2 hónapos Közép ázsiai juhásznak, mennyi az ideális adag ,mert nem értem az adagolási táblázatot,most a felnőtt súlyát kell nézni ,vagy a mostani 3 1/2 hónapos súlyát?
2017. márc. 20. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A felnőtt - várható - súlyát kell nézni.
2017. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem!

Ott van a tàblàzat,ami mutatja a kg-t is, és a hónapot is. Na meg a kaja gramm szàmàt is. Ha a kutyád 12 hetes és 20 kg, akkor ezt megkeresed a tàblázatban, és ott van hogy akkor hàny gramm kajàt kell neki adni. Jobb tàpokon még az is rajta szokott lenni hogy napi hànyszor etesd.

2017. márc. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Kettes, ne írj már hülyeséget, értelmezd a táblázatot, de feketén fehéren is le van írva: "felnőttkori súly"!!!!!!


[link]

2017. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, pl ha 4-6 hónap között van a kutyád, és kb 25 kg lesz, aki napi 233 gramm kaját kell kapni naponta összesen kétszer vagy háromszor elosztva. Attól függ hányszor etetted, de a napi adag össz 233 gramm. Persze ez nem szentírás, ha hízik a kutya kevesebbet adsz neki, ha fogy többet.
2017. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, a kèrdező egy szóval sem mondta hogy brit tápról van szó...amugyis elég sz@r ez a tàblàzat. Mi az hogy a felnőtt kori méretet kell nézni? És ha keverék kutyád van és a fene nem tudja hogy mekkora lesz, na akkor mennyit adsz neki?? Na pont ezèrt jobb olyan táppal etetni, ami a kutya jelenlegi koràt és súlyàt mutatja. Mint pl a Happy Dog.
2017. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ,sajna lemaradt a márkanév és igen Brit tápról van szó ,

azért voltam megzavarodva, mert a zsákon rajta volt ,hogy hány hónapos a kutya hány K/g és alatta az adag és azt vettem észre ,hogy rettentő éhes maradt ,ha elosztottam 3 fele a napi adagját ,ekkor neten körbenéztem és megtaláltam én is a belinkelt útmutatót azon meg ott van a felnőttkori súly

2017. márc. 21. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó :) S mint, már írtam, ez csak egy irány, ha úgy látod többre van szüksége, akkor adhatsz többet, ha hízásnak indul, akkor kevesebbet...
2017. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!