Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szisztok. Van nekem egy...

Szisztok. Van nekem egy Kaukázusi juhász kutyám de a téli idöszak alatt eléggé megnött a bundája és a far és lábrészén eléggé begocosodott. Lehet ezt a fajtát nyírni igy házilag? Köszönöm elöre is a valaszokat.

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

A csomóknak nem az a megoldása hogy kivàgod őket. Fèsüld a kutyátad, akkor nem lesz csomós.

Egyébként, ja. Minden kutyàt meg lehet nyírni házilag, a kérdés az, hogy hogy fog kinézni utàna a kutya.

2017. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ettöl én is félek Hogy Hogy fog utána kinézni... Csak Olyan nagy gócok keletkeztek a tél alatt Hogy azt lehetetlen kifésülni... De teszek egy próbát... Köszönöm a választ 
2017. márc. 21. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az,hogy nem most kellene kifésülni, hanem folyamatosan. Naponta, de minimum hetente. És akkor nem lesz csomós.
2017. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd kozmetikába egy ötezresből kiállítási darabot csinálnak belőle. Akkor már a körmeit is le fogják vágni meg minden. Nekünk is most változott át teljesen :) Otthon 2-3 naponta fésüld, a kapcsolatotok is jobb lesz utána.
2017. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták kaukázusit nem szokták kozmetikába vinni... Szerinted tegyek egy próbát???
2017. márc. 21. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyát lehet vinni, ez tévedés, hogy csak a pici kutyákat kell. A németjuhász sem az a tipikus kozmetikázós fajta, de egy fürdetés/fésülésre én is be fogom nevezni az enyémet a jövő hónapban.
2017. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem... Épp ma megfigyeltem Hogy a bundája miatt már Most melege van. Mondjuk nyáron ö már megmártózik magátol a vizben de szerinted a gocokat lenyírjam róla???
2017. márc. 21. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyírd meg, vidd el kutyakozmetikába, ott rendbe teszik! Nem fajtafüggő, milyen kutyát járatnak ilyen helyekre...
2017. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fésüld ki ahogy lehet, a csomókat vágd ki ollóval és annyi! Nyírni telibe semmiképp, ha melege van se. :D
2017. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csörögj oda pár kutyakozmetikába és kérdezd meg, hogy vállalnak-e kaukázusit. Ha igen kérsz egy árajánlatot is, ha tetszik viszed, ha nem akkor keresel másikat. Lehet nyírni házilag is, de az nem lesz olyan mintha rendesen lenyírnák, az aljszőrt kifésülnék/kifújatnák, stb.
2017. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!