Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik az anya kutyámmal...

Mi történik az anya kutyámmal és a kölykeivel (kaukáuisi juhász)? Lent. SŰRGŐS LNN!

Figyelt kérdés

Ma felkeltem és láttam hogy 3 kiskutya nacson lassan motor és nm tudott lábra állni, csak csak "visítottak" eltelt 1 óra és megint 3 kiskutya nem mozgott és hidegek voltak, behoztam a házamba az anyával együtt de csak sírtak, aztán el kellett mennem iskolába, kb 3 órát anyum vigyázott rájuk, aztán ő is elment dolgozni, hazaértem kb. 14 órára ettem meg ilyesmi, megnézem őket csak kettő ami langyos volt és nagyon nehezen tudtak mozogni!

Mi lehet velük?

Valakivel fordult már ilyen elő?

Ha van valami kérdés azt írjátok le és majd priváltba válaszolok!


SŰRGŐS LENNE!


Ja még annyi hogy az anya nem akarja szoptatni őket, lefekszik úgy, hogy ne férjenek hozzá és megfeszíti magát!

Ja meg hogy mikor születtek tegnap előtt azaz 2017. 03.11!


Nagyon kérem segítsetek köszönöm!!!!4



2017. márc. 13. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:

Nem motor hanem mozog!!!

A billentyűzetem mindjárt megadja magát.

2017. márc. 13. 17:02
 2/64 anonim ***** válasza:
100%

Vidd őket azonnal állatorvoshoz!

Ha nem akarja az anya szoptatni őket, lefognak gyengülni, és éhenhalnak. Valószínűleg ez a probléma!

2017. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el őket orvoshoz.

Valószínűleg haldoklanak és fáznak.

Van infra lampa? A mamán elvégeztétek a szükséges vizsgálatokat? Van ellető láda?

Mi a f@$zért kell szaporítani?!

2017. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
96%

1. Az anyakutyát nem kellett volna elvinni

2. Nem kéne szaporítani

3. ÁLLATORVOS !!! Most !!!

2017. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Felhívtuk az orvost! Azt mondta hogy nem sokat tud tenni erőltetni kell a szopást!
2017. márc. 13. 17:23
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Akkor erőlködj. Van egyáltalán teje a mamának? Tuti nem maradt benne kölyök? Lázas sem lehet?
2017. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

Maradhatott benne kölyök, aki vérmérgezést fog neki okozni, ha nem lesz ellátva az anyakutya. A kicsiket azonnal tápszerezni kell és infra lámpa alá tenni, de nem túl közel hozzá mert ha túlmelegszenek az is annyira káros, mint ha kihűlnek. [link]

[link]

Tejpótlót lehet venni állatpatikában meg állateledeleseknél is általában! (a véleményemet meg inkább megtartom magamnak erről a helyzetről)

2017. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim válasza:
81%
Szaporító f#sz
2017. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
96%
Nem is értem, miért nem eleve benn tartjátok legalább az első pár héten. A ti hanyagságotok miatt kell szenvedniük! Keressetek másik orvost, aki hajlandóis tenni valamit!
2017. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor ne segítsetek megoldjuk mi magunk is, ha nem tudnak egyesek együtt érezni csak kioktatni a másikat, mert az a legkönnyebb. pl. minek szaporítod heritesd ki az apjat ivartalanicsd az anyat, minek veté kutyat,********
2017. márc. 13. 17:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!