Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 éves Yorkie szuka ivartalaní...

6 éves Yorkie szuka ivartalanítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérdéssel fordulok hozzátok, ivartalanítás előtt állunk a 6 éves szuka kiskutyánkkal (yorkshire terrier) , szeretnék érdeklődni milyen személyes tapasztalataitok vannak a műtéttel kapcsolatban? Sikeresen ment a műtét, nem adódott senkinek semmilyen komplikáció? Egészségugyi szempontbol ajanlott ivartalaníttatnunk, 6 éves nagyon eleven de nagyon nagyon félunk altatástól, kulonosebb képpen nincs semmilyen betegsége, a vérképe teljesen rendben van, a szívultrahang is jót mutat, csak aggódunk, szeretnék hallani személyes tapasztalatokat :)

2017. márc. 21. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én szukámat 3 évesen műtötték, igaz, 60kg volt a kislány. Semmilyen komplikáció nem szokott lenni. Én nem kértem vérképet meg ultrahangot se, és anno még nem volt a rendelőben lélelgeztető gép se. Most már egyre több helyen van, és van olyan doki aki gázzal altat. Amúgy nem csak altatnak, hanem minden műtét végén ébresztő injekciót is kapnak. Hidd el nem lesz semmilyen probléma!
2017. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1,25 kg-os bolt a szukám, 7 éves amikor műtötték. Simán túl volt rajta és ugyanolyan eleven maradt. Nem változott semmi vele kapcsolatban :)
2017. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én minden kutyámnál gázos altatást kértem. Kicsit drágább de nem baj.
2017. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!