Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem alszik?

Miért nem alszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget, ötleteket szeretnék kérni a problémám megoldására. Van egy 5 hónapos tacskó keverék kiskutyám aki éjszaka nem hagy aludni. Azt megtanítottuk már neki, hogy a nappaliba a kanapéra nem jöhet fel csak akkor, ha mi ott vagyunk, ugyan ez a hálószobába nem működik. Éjjelente többször ki kell tessékelni a kosarába mert felugrik az ágyba, emiatt napok óta nem alszunk rendesen. Próbáltuk azt is, hogy becsuktuk a hálóajtó, de akkor meg egész éjszaka "sírt" és kaparta az ajtót, már a szomszédok is szóltak. Igyekszünk következetesek lenni remélve, hogy egyszer csak megérni, de ha van valakinek valami ötlete, hogy mit tegyünk azon túl, hogy igyekszünk minden este nagy játékkal kifárasztani (ami egyenlő nem sikerül) azt megköszönöm.

2017. márc. 22. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csukjátok be az ajtót és akárhogy vinnyog véletlen se nyissátok ki. Lesz pár álmatlan éjszakátok mire megunja és rájön hogy nincs értelme, viszont megéri.
2017. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszhoz még hozzátenném, hogy nagy sétával fárasszátok le, ahol más kutyákkal is játszhat, minden este. Ettől fárad el a legjobban.
2017. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fáraszd le de úgy hogy alig kapjon levegőt, pl labdázás ha szereti vagy rohangáljon másik kutyával


nemrég lett újra kutyám és az ágyról én sem tudtam leszoktatni, egy órát keményen labdáztam vele kb 1 hétig lefekvés előtt, elfáradt nagyon, fel akart jönni letessékeltem kb 2 perc alatt megunta mivel nem volt ereje ellenkezni, most nem kell már lefárasztani megszokta hogy nem jön fel


azóta elvan a helyén éjjelente néha fel akarna jönni de rászólok és érti hogy nem szabad

előtte 2 hétig én se aludtam :)

2017. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!