Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miután elmegyek...

MrMrs kérdése:

A kutyám miután elmegyek nagyon hangosan nyuszit és felszedi a szőnyeget! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit csináljak vele elegem van. Nem egész napokat vagyok távol csak 5 órát, viszont a kutyám addig a szobámba zárom. Borzasztó hangosan vonyit/nyüszit és szó szerint felszedi a padloszonyeget! Tegnap költöztünk új házba ami szintén nem a miénk es az első nap az ajtó nyilasanal egy az egybe kikaparta. Kisebb gond az hogy ehhez mit szol majd a tulaj, nagyobb az hogy ezt minden nap csinálni fogja? Sokszor hagytam már egyedül de ilyet meg nem csinált hogy bármiben kárt tett volna egy hete kezdte. Egyelőre olyan helyre zárom ahol nincs szőnyeg de ez nem megoldás soha többet nem hagyhatom egyedül olyan helyen ahol szőnyeg van? Na meg ez a vonyitas.. Valaki segítsen

2017. márc. 22. 15:48
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
60%
Mennyite fárasztos le mielőtt egyedül hagyod?
2017. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Lényegtelen már próbáltam úgy hogy egy órát sétáltam előtte akkor is hallottam hogy nyuszit neki mindegy képes egész nap nyusziteni ha úgy van.
2017. márc. 22. 15:58
 3/50 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert megsétáltattad de nem fárasztottad le. A fáradt kutya alszik...
2017. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
68%
Olvass utána a szeparációs szorongás kezelésének.
2017. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

A séta nem fáraszt le egy kutyát, 1 óra séta meg pláne nem. Foglalkozni kell vele: játék, tanítás és egy kis viszony rendezés sem ártana. Azért vonyít ha nem vagy otthon, mert életképtelennek tart.

A szőnyeget pedig azért szedi föl, mert nincsenek levezetve az energiái, ezért ha otthonhagyod, akkor lefárasztja magát a rombolással.

2017. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Még az én 2 kilós kutyámnak se kottyan meg 1 óra séta. Hát még ha egy nagyobb kutyáról van szó...
2017. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy mindenki akinek kutyája van és dolgoznia kell csak azért felkel minden nap 6kor hogy elmenjen minimum 2 órát rohangálni a kutyával.
2017. márc. 22. 16:12
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyum minden nap legalább fél de van hogy 1 órát sétál a kutyánkkal reggel. Játszanak, "vadásznak", futkároznak. Vasárnap én viszem fél órás kocogásra. És nem cirkuszol. Soha nem is csinálta.
2017. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Jó annak aki iskola/munka előtt ennyire ráér
2017. márc. 22. 16:19
 10/50 anonim ***** válasza:
95%
Mert neked mi dolgod van tündérkém, hogy neked derogál 6-kor kelni? Más 8-9 órát van oda, nem 5-öt, és meg tudja oldani. Nem kötelező kutyát tartani továbbra se, nem való mindenkinek!
2017. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!