Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Udv, megint én vagyok Kangálos...

Udv, megint én vagyok Kangálos gyerek. Kérdésem a yorkshim mindig sír mikor elmegyek, de nagyon hangosan. A szomszédok panaszkodnak. Hogyan lehet erről leszoktatni? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 17:46
1 2
 1/15 Platypus ***** válasza:
66%
Azért csinálja, mert nem nevelted meg. És gyaníthatóan ő a domináns fölötted a maga macskányi súlyával. Zseniális kezdés egy kangalhoz....
2016. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Platypus ***** válasza:
100%
Ja, szeparációs szorongás néven keress rá, rengeteg anyag van róla a neten. Kilóban mérhető, nem hozzászólásban.
2016. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
És te még másik kutyát akarsz :D. A kutyádnak szeparációs szorongása van (nincs megnevelve) nem bízik bwnned és fél hogy magára hagyod. A falkádban nincs minden rendben. A másik hogy problémás kutya mellén me hozunk msáikat mert csak átvenné a rossz szokásokat. Ha kutyaiskolába járaz vele akk hogy-hogy szeparációs szorongása van? Előbb neveld még a mostanit, utána gondolkodhatsz új kutyán
2016. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván mert egyedül van, unatkozik. Leszoktatni nem nagyon lehet, a legjobb lenne elfoglalni valamivel, amíg nem vagy otthon, vagy szerezni mellé egy másik kutyust. Nyilván nem olyan nagyot, mint ami után az előző kérdésben érdeklődtél. Ha össze vannak szoktatva valószínűleg nem bántaná szándékosan a nagykutya a yorkit, de ha megnő, akár játékból is okozhat neki sérülést.
2016. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
#4 a szeparációs szorongást nem oldja meg még egy kutya...akkor majd 2 kutya sírna és unatkozna
2016. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
vele nem a nagyobbakkal jártam,illetve őt nem rég kaptam mert nagyon rossz gazdái voltak:kekszel etteték meg ilyenek csak sajnálat miatt hoztam el és most csak tényleg segítséget kértem nem okoskodást....Mi segít rajta?
2016. aug. 28. 18:00
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Kutyaiskola és következetes nevelés. Szabályok és a falkasorrend helyreállítása.
2016. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Van egy mopsz a rokonságban vele jól kijött de nála is csinálja mikor elmegyek...
2016. aug. 28. 18:02
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Ezért mondtam hogy még egy kutya nem megoldás.
2016. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Platypus most ne gyere a beszolásaiddal kérlek nem akarok vitatkozni...
2016. aug. 28. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!