Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudisok! Aki ráér válaszolna...

Mudisok! Aki ráér válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szeretnék egy mudit, első kutya lenne és lenne pár kérdésem, amire ha válaszolnának páran nagyon megköszönném. :)

1. Melyik kennelből vettétek, melyik kennelt ajánlanátok?

2. Mennyire volt problémás tanítani?

3. Vittétek kutyasuliba? Sokat segített a kutyasuli?

4. A kertben és a kertkörüli dolgolban tett kárt?(ha igen mit?)

5. Terel a kutyátok rendszeresen? Úgy nem is szabad/érdemes venni, ha nem birom elvinni terelni?

6. Mennyire kinti kutya? Elvan kint vagy nagyon magányos és jobb, ha az ember kinti-benti kutyaként tartja?

7. Más állatokkal jól kijön?

Előre köszönöm ha megválaszolod. (:



2017. márc. 22. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom neked a Mudit, főleg nem első kutyának. A kérdéseidből süt, hogy komoly gondjaitok lesznek. Inkább keress egy nyugisabb keveréket, menj vele kutyasuliba és ha már kiképezted magad kutyázásból és átálltál a kutyás életmódra, akkor fogadj be egy Mudit.
2017. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! 7 éves kan gazdája vagyok.

1 juhásztól van

2 egyáltalán nem problémás tanítani a legokosabb kutyám eddig

3 én képeztem mindenre

4 néha rág ás de nálunk ez elfér nem díszkertünk van ami fontos el van kerítve előle

5nem terel

6 utál benn lenni hihetetlen melege van gyapjas mint egy bárány

7 nincs más állatunk idegen kutyákkal főleg szukákkal szívesen eljátszik szocializált okos kutya

2017. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!