Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell megnevelni a...

Hogyan kell megnevelni a kutyát hogy, ha azt mondom hogy harap, akkor harapjon az idegenre?

Figyelt kérdés

van 2 német juhász kutyám és az egyiket megszeretném nevelni akar hogy ha azt mondom neki hogy harap vagy támad akkor harapjon????

kutyasuliba nem tudom elvinni mert az egy vagyon


2010. máj. 11. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Arra akarod nevelni a kutyádat hogy harapjon? remélem téged fog megharapni sőt széttépni. És pusztuljál bele!!! Arról nem beszélve ha valakit megharap megbüntetnek remélem rengeteg pénzzel meg ha kiderül h uszitott börtönnel is!!!! Szegény kutya...
2010. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet, hogy a kutyádat is elaltatják.
2010. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a kérdező önvédelem céljából akarja tanítani a kutyáját. Amúgy a kérdésedre sajnos nem tudom a választ.
2010. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

1) te magad nem tudod megnevelni


2) kutyasuliba nem akarod elvinni


3) olyat akarsz neki megtanítani, amiért téged megbüntetnek, a kutyádat meg elaltatják


Kérdem én: való neked egyáltalán kutya, ha ennyire nem értesz hozzá??

2010. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

Aha és a német juhász kutya meg arról ismert, hogy egyszer bevadul és szétmarcangol mindenkit. Első két válaszoló:

Szerintetek miért a német juhász kutyákat tanítják be rendőrkutyáknak?

Kicsit szét kéne néznetek, ne akarjatok már mindenkit egyből sittre küldeni. Szerintem ti jobban beilletek oda.

Ha meg azt akarta volna a kérdező, hogy szétmarcangoljon a kutyája egy embert, akkor egy harcikutyát választott volna. Ennyit rólatok.

Mutassatok már egy olyan cikket, ahol egy átlagos, nem uszított német juhászkutya megtámadott egy embert.

2010. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Csakis és kizárólag kutyasuliban tudod, megfelelő kiképzésvezető irányítása mellett megtanítani ilyen feladatra a kutyát. Magadtól ne kezdj hozzá, a rosszul képzett kutya - mindegy, hogy német-juhász vagy ír szetter - csak galibát okoz.

Nem tudom, hol laksz, de kapásból tudok kutyasulit, ahol nem is kell fizetni. Jászberényben és Kecskeméten. Biztosan sok helyen van ilyen, érdeklődj!

2010. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Kutyát harapásra uszítani TILOS!

Szájkosaras munkára megtaníthatod, de ahhoz bizony hozzáértő iskola, megfelelő korú, és idegrendszerű kutya és idő kell. Ha magánszorgalomból, haverokkal vadítanátok, abból jó nem fog kijönni.

2010. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Első vagyok.

Ha elviszi kiképezni egy ilynre a kutyát nem fogják neki megtenni. Mivel csak rendőrkutyákat tanitanak meg támadni. És nemhiszem h tudná bizonyitani h erre a célra kell.

2010. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
játszál vele húzd meg a farkát és akkor téged(sajnos)meg harap és mond "harap!" olyankor dicsérd meg és adj neki jutalom falatot.remélem segítettem.
2010. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:27


Bocs de ez egy nagy hülyeség , a helyi kutyasulian is tanítjuk őket örző-védésre , megvan/lesz nekik tanítva h úgy fogjanak h akár a betörő kezét is eltörjék , és ne eresszék el.

Már csak azért is hülyeség amit mondasz , mert pl. az örző-védő versenyeken nem rendőrkutyák indulnak.(van köztük gondolom az is)Én is csinálom a nj-ommal , nem olyan egyszerű mint amennyire hiszik.

OTTHON MEGNE PRÓBÁLD MEGTANÍTANI MERT ANNAK TRAGÉDIA LESSZ A KÖVETKEZMÉNYE !!!

2010. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!