Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelő kutyát lehet állatorvos...

Tüzelő kutyát lehet állatorvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
Belvárosi rendelő, mindig sok kutya van, igazából csak az éves oltásra vinnénk, de épp tüzel, kb a 2.hét végén jár. Ha most nem "illik" vinni, akkor csak pár hét múlva tudjuk, nem tudom ennyi csúszás belefér-e, de őszintén szólva nem igazán akarom, hogy a rendelőben minden kan kutya "megőrüljön", itthon a szomszéd kutya is egész nap a kerítés mellett van, ha kijön, szóval még vonzza a kanokat.
2017. márc. 23. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gond, ha csúsztok.

lehet adni tüzelés kezdetétől Deofill tablettát, vagy klorofill tablettát és akkor nem fog világra szólóan illatozni , amikor tüzel.

2017. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan csakis jót tesznek egy kutyának ezek a vegyszerek!
2017. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várd meg amég elmúlik, az a pár hét nem oszt nm szoroz a hatóanyagot tekintve... (nálunk túl szigorú a veszettség oltás beadatása, más országokban 1,5-2 évente ismétlik). Legutóbb én is csúsztam 3 hónapot az oltással, de nem volt belőle semmi.
2017. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tavaly kb 1 hónappal később volt a szervezett oltás, mint előtte évben. SZóval nem gond ennyi csúszás.


Ivartalanításon nem gondolkodtál még? Csak hogy ne őrüljenek meg más kutyák (és ne legyenek ezért kiskutyáid...).

Amúgy házhoz is hívhatod a dokit.

2017. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Viheted most is. Ez állatorvosi rendelő, nem kutyafuttató, ide nem vonatkoznak az ilyen etikai elvárások. Az vicces lenne, ha nem lehetne egy beteg kutyát kezeltetni csak azért, mert tüzel.

Mellesleg egy jól nevelt kan kutyát tüzelő szuka mellett is tud kontrollálni a gazdája. Ezt mondom úgy, hogy nekem is vannak ivaros kanjaim. Ha meg nem megfelelően nevelt a kutya, akkor mindegy, hogy tüzel-e vagy sem a tiéd.

2017. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszönöm, megpróbáljuk azért rögtön vinni, ha vége a tüzelésnek. De, ivartalanítva lesz, csak a nyári szünetben, hogy itthon tudjak vele lenni.:)
2017. márc. 23. 16:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is utolsó! Őszintén szólva eddig akárhányszor voltunk a dokinál sosem jól nevelt kutyák (és gazdák) voltak. Bár belvárosi rendelő, viszonylag forgalmas helyen, mégis simán póráz nélkül is behozták a kutyát, főleg a kistestűeket ugye utcáról kézben, aztán azok nem voltak nevelve, hanem "zargattak" ott mindenkit. Ezért is átgondolva inkább nem kockáztatok, ki tudja mennyire sürgős esetek lennének, meg mennyire (nem) nevelt kutyák.
2017. márc. 23. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:

persze hogy viheted


maximum ha van ki elmenjen veled meg a kutyussal akkor az egyikőtök bent vár a másik meg addig a rendelőnél járőrözik

és csak akkor mentek be kutyussal amikor már "soron" vagytok

2017. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 15:09

Vegyszer, mi?

Yukka kivonatot szinte minden tápba beletesznek a szagtalanító képessége miatt. A klorofill pedog igen távol áll a vegyszertől.

2017. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!