Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Araton...

Mi a véleményetek az Araton Junior tápról?

Figyelt kérdés
9,5 hetes a kutyám és jelenleg az Araton Dog Junior Lamb&Rice tápot kapja és érdekelne, hogy mi a véleményetek róla, mit tapasztaltatok. Köszönöm!

2017. márc. 23. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs vele tapasztalatom, de összetétel alapján megítélvr borzasztó rossz. A Darling, Chappi és társai szintjén áll.

Az összetétel leírás hiányos, nem elég konkrét.

Az összetevők gabonával kezdődnek (egy táp összetételében csökkenő sorban szerepelnek az összetevők) a "származékaik" sose jó jel. Hús és állati SZÁRMAZÉKOK itt is. A származék lényegében szemét, így már nem is olyan guszta, igaz?

És ez is mindössze 7% ez nagyon kevés. A többi összetevőt nem is részletezném, pocsék. Nem tudom Te mennyiért veszed, de ez kb 200 ft-ot ér kilónként, nem többet. Esetleg, ha leírsz pár dolgot a kutyusról ajánlok jobb tápokat.

Először is, mennyit szánsz a táp kilójára?

Milyen termetű, milyen fajtájú a kutyus?

Van valami étel allergiája? Mi a kedvence (bárány, csirke, hal, marha, vad) ? Szívesen eszi a tápot, vagy csak piszmogva ?

És más dolgokat is leírhatsz, amit fontosnak tartasz a tápválasztásnál.

2017. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ne viccelj már!! ! Ennyiért hidegen sajtolt Lucullus tápot kapsz. Olvasd el annak az összetevőit és magas is rájössz. Ez a rap egy tularazott szemét. Esne le a keze aki ezt be merte arazni!!!


Sürgősen felejtsd el, kilopjak a szemed.


Ennyiért jó tap: Lucullus, Markus Muhle, josera.


Kicsit drágábban: real nature, taste of the wild

2017. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Természetesen szívesen írok róla! Amerikai Staffordshire Terrier és ahogy írtam már 9,5 hetes. Ételallergia nem ismert, szereti a tápot enni. Szereti a hasát. :) Ezt a tápot 1 kilós kiszerelésbe veszem 790 ft/kg. 900-1000 forintra gondoltam kilónként. Az állateledel boltba ajánlottak ezt a tápot, hogy ettől nem fog kifordulni a lába.

Előre is köszönöm!

2017. márc. 24. 15:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Nézegettem tápokat esetleg ezek közül valamelyik. Esetleg, ha sorrendbe?

CHICOPEE PUPPY LARGE BREED

PROFINE JUNIOR LARGE BREED CHICKEN

BRIT PREMIUM LAMB & RICE

BRIT PREMIUM JUNIOR LARGE BREED

HAPPY DOG MAXI BABY GR 29

JOSERA Junior / Sensi Junior / Kids

2017. márc. 26. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a joserat adnám. De en most attertem a lupo sensitive-re. Keress rá. Jó árban van es remek táp.
2017. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Josera Kids marad. Helyben az állateledelesnél is lehet kapni kilós és 15kg kiszerelésben. Az utóbbi 11 200 Ft.
2017. márc. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!