Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hónap végén, nehezebb hónapokb...

Hónap végén, nehezebb hónapokban inkább maradék vagy inkább olcsó táp?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 18:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Inkább olcsó táp.


A maradékkal meg is ölheted. Túl sok zsír,só,fűszerek,tiltólistás hozzávalók

2017. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Inkább eszek én zsíros kenyeret meg iszok csapvizet, de a kutyám amúgy is érzékeny gyomrát nem vágom gajra.


Bár hozzáteszem, van sok jó minőségű táp, aminek kilója 800 forint ha nagy tételben veszed, nem hiszem hogy a napi szár száz forinton kéne épp spórolni.

2017. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van, hogy magamnak is 100-200 forintot költök egy nap kajára hónap végén. Egyetemi élet.
2017. márc. 24. 18:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor van pénzed, vegyél 1 zsákkal. A Brit Premium pl 500 ft alatt van /kg, ha zsákosan veszed(15kg). És nem eszik meg 1 nap 1 kilót. Szóval azzal jól jössz ki. Vagy állateledeleshez Menj be, és vegyél húst pár száz forintból tudsz. Az megfőzöd pl rizzsel, teljesen jó neki 1-2 napig.
2017. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Olcsó táp. Add örökbe, ha ilyen csóró vagy. Már bocs, de ha ne adj Isten gyomorcsavarodása lesz és műteni kell, mit fogsz csinálni? Netre van pénz!? Ne itt sajnáltasd magad, hanem tegyél valamit a kutyádért!
2017. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem ezt a hónap végés dolgot... Pár kg-os kiszerelésben veszed a tápot? mert csak így fogyhat el ilyen gyorsan.

Vegyél nagy kiszerelést és középminőségű tápokat(brit, bosch, josera stb). Ezek, mint már írták 500 ft/kg körül mozognak és 15 kg elég pár hónapra egy 20 kg-os kutyának.


De ha tényleg választani kell, a rossz minőségű tápra szavazok. (amúgy honnan tudnál előteremteni annyi maradékot?)

2017. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Maradék semmiképpen.

Vegyél tápot nagy kiszerelésben, hogy ne fogyjon hónap végén, úgy olcsóbb is.

Azért arra is gondolj, hogy ha netán sürgősen állatorvosra lenne szükség, azt hogyan tudod megoldani?

2017. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Ha annyira szegény vagy, hogy van maradék? Egyik szavaddal agyonütöd a másikat. Tessék csak átgondolni, mit hazudozik itt. Rossz kamu, ehy csomóan bedőltek neki.
2017. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha te is ilyen keveset eszel akkor hogy maradhat maradék???


Amúgy veszel 300 forintért kenyeret meg kenőmájast, vagy csinálsz belőle pirítóst és ez máris 2-3 nap. Bár nem igazán értem azt sem, hogy ha így élsz akkor hogy lehetsz egyetemista? Én is voltam az, nekem is volt hogy elfogyott a pénzem (hozzáteszem sokszor azért mert elbuliztam), de van diákmunka, ösztöndíj, és gondolom vannak szüleid, végső esetben diákhitel.

2017. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagyok. Be sem vállaltam volna a macskámat úgy, hogy nem tudom biztosítani a szükségleteit.


Tápot nagy kiszerelésben, neten veszek. Nagyon sokáig elég (2-3 hónap, így elő sem fordulhat, hogy ne gondolnék előre rá, és (egy rosszabb) hónap végén kelljen rohannom vásárolgatni kaját neki.


Különben alapvető dolog, hogy az embernek mindig legyen tartalékja. Magára is, de ha állata van még inkább. Mit csinálnál, ha hirtelen több tízezret kéne az orvosnál hagyni?

2017. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!