Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hónap végén, nehezebb hónapokb...

Hónap végén, nehezebb hónapokban inkább maradék vagy inkább olcsó táp?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 18:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Maradék mindig van. Ha nem is tőlem, a lakótarsaktól, az egyik srác konyhán dolgozik. Mindig hoz haza kaját, de tudom mi megy egy konyhán, nem enném meg.
2017. márc. 25. 06:41
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

"Mindig hoz haza kaját, de tudom mi megy egy konyhán, nem enném meg."


Azért így válogatni elég luxus... Ha igazán éhes lennél a xart is megennéd, nemhogy egy konyhából hozott kaját odaadni a kutyának...


Erősen kamu-gyanús ez a kérdés...

2017. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan közepes minőségű tápot adnál? Tehát nem hónap feléig prémiumot, utána meg tescosat, hanem egy arany középút. Én is egyetemista vagyok, de a kutyám az első. Ha kell eladok valamit, többet dolgozok, de az ő egészségére mindig figyelek.
2017. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

Te nem enned meg, de a kutyának odaadnád? :(

Nem bántásból, tènyleg, de ha nem bírod anyagilag, akkor miért tartasz kutyát?

Ha hó végén kell dokihoz vinni valamiért, akkor mit csinálsz? Csak próballak megérteni.

2017. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

6 éve van meg, 2 éve vagyok egyetemista.

Ez a te nem ennéd meg,de a kutyának oda adod ez What??

Dolgoztam diákként Debrecen egyik legjobb éttermének a konyhájában, és menzán is ha ott olyan körülmények, hanyagság volt... Szörnyű. De azért valljuk be, ha nem most kezet a szakács, nem mossa le a pultot amin a nyers húst vágta és úgy vágja a zöldségeket, salátákat rajta, attól egy kutyának semmi baja ( mivel még nyitva van az étterem ezért az embereknek sem) csak a tudat. A menzán rendszeresen lejárt szavatosságú húst simán megcsinálták, nem volt büdös, szintén nem lesz belőle baja a kutyának, de én nem enném meg.

Inkább eszek 4 zsemlét egész nap, minthogy azt egyem.

Ennél többet nem tudok dolgozni, sajnos.

Amúgy sem a legdrágább táppal etetek.

Ha orvosra van félretéve pénz, évek óta, de még soha nem kellett.

2017. márc. 25. 18:13
 16/18 anonim ***** válasza:

Okè így már èrtem, ezért is kérdeztem.

Szerintem válassz olyan tápot, amit egész hónapban megengedhetsz, mert a kutyáknak a gyomra nem jól viseli a táp váltásokat, főleg hirtelen és a házi kosztra is igaz ez.

2017. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Inkább állandó jelleggel ugyanazt a tápot kéne adni neki.


Milyen tápot eszik JELENLEG a kutya? Hátha tudunk ugyanebben a minőségben olcsóbbat ajánlani.


Azzal is lehet egy kicsit spórolni, ha pl. hétvégén -ha valahogy megoldható - főzöl neki rizst meg valami olcsóbb húst (pl. farhát). A "maradék" se feltétlenül rossz, hacsak nem nagyon fűszeres vagy csípős kajáról van szó..Értelemszerűen a bablevest nem adjuk a kutyának, de egy rizses hús pl. nyugodtan mehet neki.

2017. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23%
Anno amikor éhezés volt az országban még a döglött állatok tetemét is megették az emberek, de a kutyát és a macskákat is. Nemhogy az olyan húst, amit kézmosás nélkül főztek meg. Just saying.
2017. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!