Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beválhat ez a módszer ha egy...

Beválhat ez a módszer ha egy másik kutya támadja meg az enyémet?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy ahhoz hogy eleressze szorítani kell a nyakát. Nem megölni csak hogy eleressze.


A videó itt található a legfelső bejegyzésben

[link]


Hatásos lehet?



2017. márc. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább szerezz be egy paprika spray-t

Az idegen kutya több mint valószínű, h ilyet nem fog engedni neked, téged is jól megharap

2017. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már a kutyán van, és ha szájzárat kap semmit se fog érni a paprika spay. És sokszor még elkergetni se lehet vele ha támad, kutyafüggő, mint pl a bedrogozott embert se fogja érdekelni ha pofán fújod. Ezt egyszer kellett alkalmaznom a videón, így egy bullterriert le tudtam szedni a kutyámról, DE ez csak akkor hatásos ha utána a leszedett kutyát megfogja a gazdája. Ha nincs ott akkor ez semmit se é. Ha veszélyes környéken laksz érdemes egy viperát beszerezned. Ha nem jön a gazda és nem tudod a kutyát elkergetni és már a tiédet marcangolja akkor először olyan helyen ütöd meg ahol nem halálos, ha így se megy akkor csak egy csapás a gerincére. Ilyenkor nem azt kell nézni hogy "de szegény kutyusnak a gazdáját kéne megcsapkodni" hanem vagy ő, vagy a tiéd marad életbe.(de tényleg csak akkor ha a támadó kutya erősebb és kilátástalan a helyzet. Én sajnos már sokszor tapasztaltam de szerencsére mindig ott volt a kutya gazdája.
2017. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetes, én is így gondolom, köszi
2017. ápr. 7. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:

A paprikaspray olyan a támadó kutyának, mintha rád fújna valaki váratlanul egy parfümöt. Észre sem veszi. Pórázból csinálsz fojtót, rárakod a kutyára (mármint már a kutyán van mikor a hurokba rakod a kapcsos részét)... és kiemeled, vagyis "leemeled" a kutyádról a másikat. Vagy ha golyós, akkor (igaz undi), de összemorzsolod a golyóit. Vagy (bár nem jó ötlet kézzel a szájánál nyúlkálni),a torkán benyomod az érzékeny pontját, addig, amíg el nem ereszti. Szájzár nem létezik, csak erős, kitartó szorítás.

Egyébként ha leszeded a kutyát, gazda nélkül felesleges, mert amint elereszti, egyből rákezd és egyedül nem tudsz sok mindent csinálni. Vagy legalább ha lenne valaki aki segít, amíg te elviszed a kutyát egy zárt helyre, megfogja a támadót.

Plusz a kutyák kizökkennek az ilyen kaviccsal töltött kannákra vagy flakonokra, érdemes tavol tartásra is használni. Suliban volt pár kutya akiknél használni kellett, náluk tényleg hatásos volt.

2017. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!