Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek a kiskutyák...

Szerintetek ezek a kiskutyák "minőségi" tenyésztésűek? (Jófogás)

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 26. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel magától nem tette közzé a szülőket és a teljes családfát így gondolom nem egy nyertes vérvonalról beszélünk, sokkal inkább egy új/kezdő tenyésztőről. Ha már ennyit rászánsz az a 10-20 000 Ft plusz nem oszt nem szoroz hogy egy ismertebb helyről vegyél.
2017. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hobbi célra szeretném, nem kiállításra és versenyekre. A 4-es képen a kiskutya szerelem első látásra. :)
2017. márc. 26. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Tenyésztő nem hoz úgy le almot, hogy nincs minden kicsire vevő. Inkább legyen valaki üresbe, minthogy rámaradjon és ilyen helyeken hirdesse.
2017. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el és nézd meg a szülőket és a kicsiket is. Kezdő tenyésztőtől venni se ördögtől való. Én is azt tettem, és nem a pénz miatt. A neves tenyésztők flegmán és lekezelően beszéltek velem. Azzal kezdték, hogy minden kiskutya foglalt. Amikor kiderült, higy külföldön élek, mindjárt lett szabad kutya, persze nem magyarországi áron.

A kevésbé neves tenyésztő kedves volt és minden kérdésemre válaszolt. Nem tett úgy, mintha szívességet tenne, hogy szóba áll velem.

Hidd el, ha találkozol tenyésztővel személyesen, vagy sokat beszélsz velük telefonon, érezni fogod, hogy jó helyről hozol-e el kiskutyát.

2017. márc. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmennék! :)

Én yorkiet vettem innen egy éve. A tenyésztő nem írta ki a szülőket, de amikor odamentem kiderult, hogy tök sok címük van, csak elfelejtette odaírni:D

2017. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3# Ahogy te tévedsz. Jó pár tenyésztőt ismerek, méghozzá jó értelemben vett tenyésztőt, akik kapásaból egészségi szűréseket is adnak a kölyökkel, mégsincs már eleve minden kölyökre gazdájuk. Mert hiába lenne 4 vevőjelölt mondjuk merle szukára, ha születik 9 tricolor kan és stb. Kan kölyköket mostanában különösen nehéz eladni, sokkal többen keresnek szukát. Ezt több különböző fajta tenyésztőitől hallom. Plusz, kezdő tenyésztőnek pláne nem feltétlenül állnak sorban a gazdajelöltek.
2017. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!