Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan (melyik Magyarország...

Honnan (melyik Magyarország közelében lévő országban) érdemes amerikai pitbull terriert venni?

Figyelt kérdés

Sportolni szeretnék vele. Elsősorban súlyhúzás és őrző védő

Melyik országból érdemes kutyát venni? Azt tudom hogy Magyarországon nem sok esélyem van :/



2017. márc. 27. 16:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*kötekednek
2017. márc. 29. 07:03
 12/15 anonim ***** válasza:
14%

Aranyom legalább az alapfokú szövegértelmezés menne...


Neked írta a másik válaszoló, hogy valószínűleg még azt sem tudod, hogy mi a különbség a kettő között de te ilyen kutyát akarsz mert gondolom láttál a natgeo-n egy műsort róluk ahol sztárolták őket. Azért nem véletlenül lett ez egy hírhedt fajta és tiltották be sok országban, ami nyilván elsősorban a gazda hibája mindig, de azért azt is tegyük hozzá, hogy nyilván a fajta tulajdonságait aknázzák ki, pl. egy magyar vizslát háromszor ennyi félre"neveléssel" se lehetne ide juttatni.


A másik is nyilván azért írta, hogy nem való neked ilyen kutya mert egy neked nem tetsző válaszra már olyan primitíven reaáltál ahogy és elszállt az agyad, szóval egy ilyen gazda meg egy agresszivitásra átlagosnál jóval hajlamosabb kutya nem jó párosítás, mert felveszi tőled majd ezt a viselkedést hiszen ezt látja, nem a higgadtságot és ők nem olyan önállóan gondolkodásra tenyésztett házőrzők mint a komondorok pl. akik nem egyből neked esnek hanem tudnak mérlegelni és különbséget tenni helyzetek között, nekem is van ilyen jellegű tapasztalatom velük.

2017. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hasznos :)
2017. ápr. 3. 19:47
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, állati hasznos... :D Csak nem hagyja abba az okoskodást, mi? :D
2017. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelmes egy pitt? Az enyèm Jugobol származi vagyis az apja. És elmondanám hogy nagyon is ügyes, okos, könnyen tanítható család centrikus kutyus! Bevallom régen én is óvakodtam ezt a fajtát elkerúlni, pont a hülye rémhírek miatt. De most elmondhatom hogy soha többet más fajta kutya nem érdekel a pitten kívül! Imádom! Erős gazdi kell hozzá, iszonyat makacsok és sértődékenyek. Elrontani pedig el lehet akár milyen fajta kutyát, minden a nevelés kérdése!
2017. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!