Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sohasem lesz szobatiszta?

Sohasem lesz szobatiszta?

Figyelt kérdés
Van egy kb 4.5 hónapos bichon kiskutyám.3 hónapos korától van nálunk.Ez idő alatt 1x sikerült neki az utcán pisilni.Kaki pedig úgy 3xjött össze az utcán.Nem tudom mit hol rontunk el.Erre a hétre szabadságot kértem hogy végre sikeredjen.Szóval 3 óránként leviszem.Az utcán látom hogy kell neki de végül visszatartja.Ahogy felérünk első dolga pisilni kakilni.1 napja nem engedem be a szobákba.Erre belekakilt a saját ágyába.Nagyon szomorúnak tünt ezért újra beengedem.Este kiengedem az ajtó elé kutyapelus és pelusra szoktató cseppeket is használtam mindhiába.Megdicsérni nem tudom mert nem végzi a dolgát az utcán.
2017. márc. 27. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A bichonok amúgy is nehezen lesznek szobatisztak. Ezt olvastam és tapasztalatam is. A nyár azért lesz jo mert fogod magad elmész kirándulni kempingezni. Nem pár órára hanem akár egész napra egy topartra vagy szép parkba. Egész napot tuti nem bír ki. Addig nem mentek haza.
2017. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A kutyapelust az ajton kivűl használom.Illetve használnám.Cseppeket is vettem hozzá de az se hozott semmi eredmenyt.Egyszer rápisilt egy törölközőre nem mostam ki hanem levittem az utcára hátha...De semmi..Most ott tartunk hogy reggeli ágyába pisilése óta nincs pisi se lent se fent.Az ágyat kimostam nost nem feküdhet/pisilhet/benne.
2017. márc. 27. 21:35
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tacsinkkal voltunk így. Kint nem pisilt, rohant haza és az előszobában kiengedte azonnal.

Csak az segített, hogy olyan hosszan voltunk lent vele, hogy nem bírta tartani és "bepisilt".

2017. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ezt a módszert.Viszem most magammal minden felé.Boltba iskolába.Majd meglátom hoz e eredményt.Ma 2x voltunk lent.De csak itthon tudott piszkitani.
2017. márc. 28. 09:31
 15/17 anonim válasza:

Regi a kerdes, remelem azota megoldodott, de azert itt a mi sztorink: shih tzu kutyus, ugyanez volt a helyzet, egyaltalan nem pisilt kint, alig varta, hogy hazaerjunk es lerakhassa a lakasban a pisit/kakit.

A mi megoldasunk az volt, hogy egy szombaton atvonoltunk barataimhoz, kertes haz, udvar. Konkretan egesz nap kint voltunk a kertben, szegenyemnek nem volt mas lehetosege, mint egyszer csak a fure pisilni...akkor oriasi fesztival, mindenki ot szeretgette, kapta a falatkakat, ezutan pedig mar buszken pisilt egesz nap a fure es par kisebb balaesettol eltekintve sose piszkitott a lakasba tobbet.

2017. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Megoldódott..Hál égnek.Szegènykém egy napig sétafikált velem az utcán.Kénytelen volt lent pisilni és kakilni.Hatalmas únnep volt.Mindenki dicsérgette.Az nap nagyon büszkén járkált.Azóta valahogy ráérzett.Ritkán még előfordul baleset.:))
2017. máj. 9. 22:31
 17/17 anonim ***** válasza:
:))
2017. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!