Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet BAZ megye környékén...

Hol lehet BAZ megye környékén tenyésztői tápokat rendelni?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok: [link]

(csak ez nagyon messze van)


2010. máj. 12. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Fressnapfban 1-2 ezer forint eltéréssel, de ezek egy részét megtalálhatod. Állateledel boltban meg is rendelheted őket simán.
2010. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:
Nem igazán értem ezt az oldalt, mert konkrétan tudom, hogy pl. az eukanuba tenyésztői tápokat csak a velük szerződött tenyésztők vásárolhatják meg ezen az áron. Ha valaki felvásárolja és továbbadja, annak nem fognak többé szállítani. Ha velük kötsz szerződést, akkor az országban bárhová ingyen kiszállítják, ha legalább 2 zsákot rendelsz. Ugyanez van a pro-pacra is. Ha jól tudom, a flatazornál még mennyiségi megkötés sincsen.
2010. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is nehezményezem,hogy erre nincs semmi ilyen lehetőség.

Az Arion tápot a Cseri-subásnál 1db-ot is 6800ft -ért veszed.Míg nekem házhoz csak 5 db-tól hozzák ennyiért.

S,igen ott lehet venni ennyiért Eukanuba tápot!

2010. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Nekem az az érdekes, hogy ennyiért kapja, ennyiért adja. + a benzinköltség a kiszállításnál. Akkor miért csinálja? Mint a régi viccben: abból él, hogy vasárnap zárva van.
2010. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neki van rajta 20-30% árrés.
2010. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Hogyan? nézd meg az árakat. Egészen tuti, hogy az eukanubánál ennyi a nagyker. nem adják olcsóbban.
2010. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SUSA tápot hol lehet venni Miskolcon???
2010. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!