Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bearded collienak milyen a...

A bearded collienak milyen a szőre ha nem ápolom külön kiállítási célra?

Figyelt kérdés
Heti egyszeri átfésülés mellett mennyire hosszú a szőre? gondolom nem földig érő, tapasztalatok?
2010. máj. 12. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

én még kiállításon nem láttam földig erő szőrű bordert.

a mienk nem kiállítási, naponta átfésüljük !, és viszonylag hosszú szőre van, de a földet meg sem közelíti.

2010. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves előző nem bordert hanem bearded collie-t, azaz szakállas colliet írt a kérdező.

És kedves kérdező ha nem akarod kiállításra vinni, én javaslom azt, hogy néha vidd el kozmiba, ott nagyon szépen megtudják nyírni, de azért ha kint tartanád az udvaron vagy sokat hemperegne én 3 naponta megfésülném, nem tart sokáig egyszeri gyors átfésülés. Én úgy másfél hetenként szoktam nagyobb procedúrát végezni, azaz alaposabbn kifésülöm

2010. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha hosszú szőrű kutyát választok, nem azért teszem hogy lenyirassam, hanem mert vállalom a velejárókat. Sztem megcsúfítása a hosszú szőrű fajtáknak a nyírása.

Amúgy nincs, csak kérdeztem.

2010. máj. 13. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

NEm is az ultrarövidre gondoltam, hanem az a közepes, még praktikus félig hosszú.

Mutatok képet az enyémről, nekünk ilyen a frizuránk, bár mostanában kicsit hanyagoltam, mert nem volt időm nagyon, de átlagban szépen kifésülve néz ki:

[link]

[link]

2010. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ez az. Bocs, de ha én beardet tartanék nem egy ilyen kutyátszeretnék látni, látszik h nyírt.
2010. máj. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!