Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha Németországban máshova van...

Ha Németországban máshova van bejelentve a kutya mint ahol lakik, azt nagyon büntetik?

Figyelt kérdés
Már három éve itt lakom, úgy gondoltam hogy a bátyám bejelenthetné magához (egy várossal odébb lakik) viszont a kutya maradna itt. Az ő városában sokkal olcsóbb az adó így 2 kutyára fizetne ott annyit mint amennyit én itt egyre. Eddig még soha nem volt semmi ellenőrzés, senki nem kérdezte hova van bejelentve meg hova nincs. Biléta a nyakában és kész. Ha a bátyámhoz jelentenénk be hogyan jöhetnének rá hogy nem ott lakik?
2017. márc. 28. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért te nem vigyázhatsz más kutyájára aki nem abban a városban lakik?

Ennyi...

2017. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet mondani? Kb olyan, mint magyar rendszammmal jarni. elméletben nem szabad, gyakorlatilag meg miért ne. mindekettonel hivatalosan adot csalsz, gyakorlatilag alig foglalkozik vele barki is. Kb ennyi.
2017. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%

Ugyanaz lesz mint a különböző segélyekkel. A németnek eszébe nem jutna csalni (vagy ha némelyiknek esetleg mégis, messze nem olyan tételben, hog y foglalkozzon vele valamelyik hatóság). Aztán jött a sok keleteurópai gerinctelen ingyenélő, azóta folyamatosan vonják meg a segélyseket, és módosítgatjéák a törvényeket, hogy bezárjk a kiskapukat.


Ez lesz a kutyáddal is. Előbb-utóbb valahol valaki megelégeli a sok csalót és komolyabban fogják venni.


Egyébként elég, ha egy szomszéd bejelenti hogy sokat ugat a kutyád, és utánanéznek.

2017. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ez speciel igaz. Ha gond van a kutyával, eloszedik a gazdajat es utana fognak nezni. De egyebkent nem hiszem, hogy borzaszto nagy osszeg lenne egy evre az a kutyaado...(nekem egy yorkira 60 euro...)
2017. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aki pedig lepontozott, nyilván sárosnak érzi magát már valamilyen csalásban.
2017. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem pontoztam senkit. A kutyaadónk 94€ a másik városban csak 54€ itt a második kutya 144€ a másik városban 70€ körül van. Vannak azért különbségek. Minden esetre nem próbálkozunk vele, csak egy kérdés volt, még ha a kutyával semmi gond sincs.
2017. márc. 30. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!