Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusaitok hogy bírják a...

A kutyusaitok hogy bírják a dörgést? Főként a westiekre vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés

:)


Az én westiem ugat rá,de mégis fél:):D


2010. máj. 12. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem szeretik!!!!
2010. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon fél, de még az esőtől is. Ilyenkor mindig beszalad a házba, vagy pedig bebújik a pad alá.
2010. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

nekem pincsik vannak. hat falra masznak tole.

a harmadik meg meg a jegesoben is az udvar kozepen all. XDDDDDDDDDDD

2010. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
2 feknőtt német juhász egyátalán nem fél, a 6 kicsi sem.
2010. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 mopsz és 1 westie közül egyik sem fél, bár nem szeretik az esőt, de kibírják, utánamjönnek ha kimegyek
2010. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem két Westiem van, kiszedték a házukból a szőnyeget, és bebújtak alá, pedig fedett helyen van a kenel is. durva :)

reggel meglepődtem, vizek kiborítva, a kutyaházak megfordítva, ennivalós tál az ajtóban, plusz van egy hely, ami el van rekesztve, hogy csak akkor van alkalmazva, mikor kölykök vannak, az elől a fa ajtót kikaparták valahogy...

de nem ugatnak, szerencsére:)

2010. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régen félt, de mióta átvettem tőle a falkavezér szerepét, már fel sem veszi. Ha mégis megriad, csak rám néz és látja, hogy nem kell félni, aztán ő is megnyugszik.
2010. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyik imserősöm kutyusa westi hát nagyon félt mindig nyüszögött! Nekem a 2 pincsi nem fél a dörgéstől viszont a pici mopszim igen!=D Feljött mellém az ágyba és ott aludt velem!=D De jó, hogy feljött mert én is féltem!=D

17/L

2010. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem Francia Bulldogom van, ő sem fél a dörgéstől.


Egyszer amikor siettünk haza mert elkezdett esni az eső séta közben dörgött egy marha nagyot, akkor megállt rám nézett olyan érdekes tekintettel hogy vajon ez mi lehetett és aztán ment is tovább :))


Amikor a lakásba voltunk egyáltalán nem reagált rá, pedig én is megijedtem párszor :D

2010. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem westim van de mindegyiket hidegen hagyja.
2010. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!