Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Reggel, mikor mentem suliba (nem volt első órám), láttam egy férfit és egy nőt, ahogy sétáltatják a beagle-jüket. Flexi póráz volt a kutyán. Na most az hapsi azzal szórakozott, hogy egyszer hagyta elmenni a kutyát tőle 10 méterre, aztán meg benyomta a gombot, a kutya nyakát ezzel megrántva. aztán mikor betekerődött a póráz, megint benyomta a gombot, hogy a lábánál menjen a kutya. Azért idegesített fel ez ennyire, mert most szerencsétlen kutya mit gondolhatott: Jajj de jó, szaglászhatok kedvemre, most meg mit csináltam, hogy megránotta a nyakam és a lábánál kell mennem. most megint mehetek, de megint megrántotta a nyakam... tudom, a flexi póráz tök jó, pl behívás, meg a marad parancs tanítására, de ez így nem zavarja össze a kutyát?
2010. máj. 12. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem volt normális a gazdája szegény kutyának. Meghiszem azt, hogy a kutyának nem esett jól, hogy a nyakánál visszarántotta a gazdi, miért nem szóltál be neki? :D :\
2010. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy tisztában volt vele, h mit csinál szerencsétlen kutyussal. meg igazából nem vagyok vmi nagyszájú, én még boltban sem megyek vissza reklamálni...:S
2010. máj. 12. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom irni erre:Szegény kutya!!!!A "gazdájáról" meg no comment,mert nyomdafestéket nem tűrő...:@
2010. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk is flexi pórázunk van, és egyszer a kutyám régi gazdája (nagyon szemét, még jó hogy elhoztuk tőlük) jöttek hozzánk és azt mondta, biztos tudna póráz nélkül menni az utcán, menjek le vele és megmutatja. de engem nem érdekelt akkor is ráadtam a pórázt, mert ismerem a kutyámat, hogy mindig ki akar menni az útra. most is így volt, és az az ember akkorát rántott a nyakán, hogy még visított egyet, még komolyan mondom nekem is fájt. szóval szerintem így akarják nevelni a kicsit *idegbeteg* emberek, hogy biztos ha erősen meghúzza akkor tudja a kutya, hogy nem szabad. de szerintem így csak félni fog tőlünk :S
2010. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!