Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? (kutyaszaporítás)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 21. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy ismertebb ember csinálja, akkor a legtöbben szemet hunynak a dolog felett. Jobbik eset, hogy magának szaporít. Hat évvel ezelőtt még ő is csak kislány volt, az miatt nem lehet hibáztatni.
2011. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen akkor még ő fiatal volt és ő ezt honan tudta hogy ezzel nem jót tesz vagyis szaporít...
2011. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De már nem olyan fiatal és még mindig csinálja.
2011. aug. 21. 10:27
 4/5 A kérdező kommentje:

"A háromtagúra növekedett csivavacsalád azonban tovább gyarapodott. Először Gyilkosnak született 6, majd Sziszinek 2 kölyke. Őket nem tartották meg, aztán Fifinek lett 5 kölyke, de megbetegedtek, és csak egy kutyus, Csoki maradt életben, amely aztán a család tagja maradt – mutatta be a kis túlélőt Fanni.


A pár hete született további 8 kölyökkel pedig 13-ra nőtt a kutyafamília létszáma, ám az új jövevényektől már megválik a család."


Én is 19 éves vagyok és tudom, hogy a kutyák érdekében nem szabad(na) szaporítani, mert így is rengeteg kóbor kutya van.

2011. aug. 21. 10:29
 5/5 panettone ***** válasza:
Ingyen reklám... :-( "zsebpénz kiegészítés" jobban esett volna ha arról ír mennyire fontos lenne hogy az tenyésszen akinek a kutyája szűrt és mentes, tenyész szemlén minősített és a kölykök természetesen csak tkvvel és chippel költözhetnek új otthonukba...remélem csak én nem láttam ezt a sorok között, vagy magától érthetően így van.
2011. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!