Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha így etetem a kutyát?

Baj ha így etetem a kutyát?

Figyelt kérdés

Kölyökkutya, naponta 3-szor kellene ennie.

Viszont reggelente nagyon ritkán eszik. Így késöbbre toltam az etetést. Kb délelőtt 11, du 5, este 9. Baj hogy így eszik? Van amikor délben, du 4-kor, este 8-kor. Azt tapasztaltam ki rajta, hogy dèlutàn/este sokkal jobban szeret enni. Van amikor nem is eszik egész nap, csak du először.


2017. ápr. 3. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami nem kerek így.

Kölyöknél,ha egészséges, mindegy mikor, de megy befelé az étel.

Mekkora? Mennyit mozog? Mennyit kap és mit?

2017. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már 5 hónaposan napi 2x etettem a kölyköt,mert nem akart enni 3x. Kérdeztük a dokit azt mondta amíg legalább 2x eszik addig nincs gond.
2017. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Happy Dog tápot eszik. Mozog rendesen.
2017. ápr. 3. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kövér a kutyus?

Ha háromszor szeretnéd etetni, akkor kisebb adagokat kell kapnia alkalmanként. Lehet hogy túl sokat kap és azért nem éhes. Mennyi idős kutya? Lehet hogy már a napi 2 etetés is elég lenne (reggel-este).

2017. ápr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 hónapos, nagytestű, nem azt mondom hogy nagyon vékony, de hízhatna egy kicsit. Pár ember màr megjegyezte hogy kicsit vékony.
2017. ápr. 4. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!