Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2-3-4 éves mindig együtt...

2-3-4 éves mindig együtt tartott kutyák, kiközösítik az egyiket, miért?

Figyelt kérdés

Kicsi koruk óta egy ütt vannak, soha nem csináltak ilyet. A 4 éves kan, a másik 2 szuka, főleg a kan kántja a szukát. Eddig mindig együtt játszottak az udvaron, de kb 2 hete arra jövök haza, hogy a kutyi félre van húzodva a másik kettő meg játszik.

Ha ott vagyok vagy rászólok akkor nem bántja, de ez a "kiközösítés" megy. :/ Nem tudom mi változott 2 hete :/

Mit tegyek? Félek, hogy egy nap arra jövök haza, hogy komolyan bántották :/

Ja és ivartalanítva van a kan.



2017. ápr. 3. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

várj, akkor most ki közösít ki kit?

a két szuka a kant, vagy a kan és az egyik szuka a másik szukát?

2017. ápr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

illetve a szuka kutyák ivartalanítva vannak-e?

én most hirtelen arra gondoltam, hogy a kiközösített kutyának valami baja lehet (pl. beteg), a többiek pedig érzik rajta, hogy gyenge, és ezért taszítják ki


az én kutyám amúgy a cicámmal csinált ilyet

mindig is szépen békében élt vele

aztán, amikor a cica már nagyon beteg és erőtlen volt, és alig bírt már menni, a kutyám mindig elzavarta maga mellől, egyszer még oda is kapott neki; azelőtt ilyet sosem csinált

2017. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!