Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az elaltatott kutyákkal mi...

Az elaltatott kutyákkal mi lesz? Valóban táp lesz belőlük? Vagy elszokták hamvasztani őket?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 13:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy az injekció után (bár nem minden esetben ezzel altatnak), az törvényesen használható lenne bármi táplálására is.
2017. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
mivel szoktak még altatni ??? remélem nem szenvednek a kutyák !
2017. ápr. 3. 15:37
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
A morzsiban morzsi van, a chappiben meg csöpi. Csirke származékok=csirkasz@r, csirkedög.
2017. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hús és származékok alatt általában csőrt és tollakat értenek.
2017. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elszállítják a kutyát az erre szakosodott cégek, akkor vagy a darálóba kerül, vagy tömegesen elégetik valahol, sosem tudod meg, mi lett vele. Ezért is jobb megadni neki a végtisztességet (hamvasztással vagy temetéssel), mégiscsak családtag volt, és így legalább nem kell csontlisztként végeznie.
2017. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
42%

"így legalább nem kell csontlisztként végeznie."

Ja, majd a kukacok, férgek szétrágják, meg összevissza rohad a földben. Az mennyivel gusztusosabb?

2017. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy gusztusosabb vagy nem ! Nekem 1 dolog volt a lényeg a kérdéseimre választ kapni és csak annyit értünk el vele,hogy mindenki mást mond és hall. Utóbbira a válasz,hogy ha szeretted a kutyádat akkor a kertben ásod el és nem teszed ki az m3-as közepére ! Amit mondtál,hogy össze vissza rohad meg eszik a férgek miért velünk emberekkel nem ez lesz ? 1 koporsóba lesznek és a többit a természet oldja meg hacsak nem hamvasztanak el viszont az többe kerül anyagilag. Szegény kutyámat 20 ezerért boncolták volna fel,hogy kiderítsék milyen egészségügyi baj miatt halt meg ,de nem adták volna haza hanem gondolom elhamvasztották volna ! Szegénykém most ott van a kertünkben. A kérdés a gyepire szólt ,hogy ott mit csinálnak szegényekkel.
2017. ápr. 6. 12:47
 18/20 anonim ***** válasza:

Off: ha elhamvasztanak az az olcsóbb és koporsót sem kell bérelni.


A kérdésre a válasz: Nem tudom bizonyítani, de egész biztos hogy bem teszik bele a tápokba! Már a menhelyen, ott van egy kemence és abba szokták Őket tenni, de a hamuval nem tudom mi lesz, de nem kajába kerül.

2017. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy részüket elviszik az állatorvosira oktatási célra.
2017. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mokuli2 válasza:

akumi nevű felhasználó-val értek egyet. Volt egy kutyánk amit sajnos el kellett altatni. Ott akartam hagyni az állatorvosnál, de megkérdeztem mi lesz a sorsa ha otthagyom. Ő azt válaszolta, hogy jön a dögszállító és megy a főzőbe.

Így inkább hazahoztuk és eltemettem a kert végébe. Egy szikla és pár virág.. Ennyit megérdemel szegény.

Amúgy a dögfőzőből mint állati fehérje kerül ki és ha a kutyatápra vagy bármire az van írva, feltehetően ő is benne lett volna.

2017. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!